Gladiators utrpěli debakl

Pořádný příděl dostali olomoučtí Gladiátoři v druholigovém domácím hokejbalovém zápase proti Jihlavě. Průběh zase tak jednoznačný ale nebyl. Po dvou třetinách prohrávali Hanáci 1:4. Jenže potom přišel kolaps ve třetí části a skóre se zastavilo až na výsledku 1:13.

Olomouc začala zápas dobře. Po gólu Rašťáka se totiž ujala vedení. To však bylo ze strany Gladiátorů vše. Místo branek pak sbírali trestné minuty a soupeř začal trestat.

Před posledním dějstvím byl výsledek pro domácí ještě přijatelný. Poslední patnáctiminutovka však byla hororová. Skóre 0:9 hovoří za vše. „Zápas hodně ovlivnila vyloučení. Říkali jsme si, že nebudeme chodit ven, ale bohužel druhou třetinu jsme hráli téměř celou v oslabení. Jihlava má dobré přesilovky a několikrát nám to předvedla. Třetí třetinu jsme odehráli v letargii. Už to bylo jenom o tom, kolik nám dají. Spadli jsme zpátky na zem,“ zhodnotil Jakub Rašťák, autor jediného gól Gladiators v utkání.

HBC Gladiators Olomouc – HBC Flyers Jihlava -1:13 (1:2, 0:2, 0:9)

Další fotky najdete na našem Facebook profilu: facebook.com/regionsport.