Gólová ejakulace Buldoků s Hynkovem a máme bronz!!!

Milí Buldoci,

dnešním večerním vítězstvím nad Hynkovem 12:1, jsme zopakovali loňské třetí místo v lize. Považuji to za velmi solidní výsledek našeho umu a snažení. Po týdenní herní pauze, kdy Hynkovu nevyhovoval termín zápasu v Trunda aréně a vedení ligy jim vyhovělo a posunulo zápas o bronz do Olmiku na dnešní večer, jsme se sešli takřka kompletní (pouze Albi je v péči lékaře a Čolek ladí fyzičku na kole v Chorvatsku na příští sezónu, Pavka omluven). Hynkovu přišli největší celebrity i s oštěpařem Nerem, leč v počtu pouhých devíti hráčů.

A když v páté minutě zápasu Nero zlomil hokejku o Žovu a metnul s ní vzduchem tak, že jen tesně minula našeho kouče pana Smolíka na střídačce, hrozně se divil, že mu rozhodčí dali trest do konce zápasu. Tím byl odpor Hynkova zcela zlomen a my Buldoci jsme jasně dominovali. První branku zápasu dal sváteční střelec obránce Staňa od modré. Michal Žova perfektně clonil výhled Svaťovi a Staňova střela zapadla přesně k tyči. Brzy na to se trefil do prázdné branky Véna, který dnes vstřelil dokonce čtyři branky! Je to nový traťový rekord Buldoků v počtu vstřelených branek v jednom zápase. Před třemi lety si to pamatuji u Jaši. Dnes se ještě trefil třikrát Michal Žova, jednou brácha Žova, Jaša, ještě i Staňa a já. Hynkov měl také celou řadu šancí. Například hráč Kavulič jel třikrát sám na brankáře, jednou zakončoval do zcela odkryté branky, avšak ani jednou gól nedal. Náš brankář Změlda Vokoun ho vždy vychytal. Bravo! Jediný inkasovaný gól jsme si prakticky dali sami.

Perličkou byl dnes fantasticky střelecky disponovaný Véna. Jednak dal gól hned po osmi vteřinách třetí třetiny a pak se mu povedlo v čase 11:01 zvýšit na 11:1. Tímto husarským kouskem vyhrál klubovou soutěž a po právu získává nový vůz Jaguar od našeho sponzora SMART FINANCIAL (Čolek). Véno gratulujeme.

Náš snajper Laco se dnes střelecky šetřil na vedlejší ligy a soutěže, které ještě hraje na jiných místech ČR. V zápase se odehrálo několik obdivuhodných a komických situací současně. Třeba pád na záda El bundy v momentě, kdy u něj nebyl ani puk, ani hráč. Nebo vykopnutí kotouče do výšky brankáře Svati tak, že hodil záda a puku se zmocnili Žovové. Do prázdné gól charakterně nedali a tak s ním raději zajeli za branku Hynkova. Či neproměněné tutovky Laci, Jaši, Timura,… Nebo při mém vyloučení na dvě minuty, měli Buldoci několik brejkových příležitostí a prakticky pořád hráli v pásmu Hynkova.
Bylo to hezké, Buldoci se dnes hokejem bavili, sešli se a důstojně zakončili sezónu. Hrajeme to po práci, všechno si sami platíme a tak máme zájem o každý zápas. A nevadí nám třeba dojíždět do Trunda arény. Chci poděkovat i dvěma rozhodčím Adamovi Kikovi a Drahošovi Voždovi. Vedli
utkání v klidu, ač neměli to s prskavkami z Hynkova zrovna jednoduché. Taky děkuji fotografovi Petru Pelíškovi, za fotoreportáž z dnešního mače a pořízení týmové fotografie.

Pro I DNES stálý dopisovatel Ivo Háger

4 Komentáře v článku "Gólová ejakulace Buldoků s Hynkovem a máme bronz!!!"

 1. Ivo , blahopřeji Tobě a celému mužstvu k bronzové medaily . Obdivuji co jsi od založení Buldoků s tímto mužstvem dokázal – Změlda jeden s nejlepších golmanů soutěže, R.Martínek s Brumim zraje jako víno . Bojovné ,disciplinované mužstvo , výborně poskládané .
  Jseš příklad toho že jde poskládat mužstvo konkurence schopné ( 2x výhra nad námi …).
  Ivo ať se Vám daří i nadále .

 2. Děkuji za ocenění týmu Buldoků. Tým je složen výhradně z elitních regionálních hokejistů (výběr do 30ti kilometrů). Je nám jasné, že s tímto kádrem už můžeme vítězit jen cca 15 let. Po krátké poradě a na oddílový pokyn se kluci postarali o to, že se nám letos narodili 4 posily! A co vy, he?

  • Ahoj Ivo

   Co vím tak máme 2 golmany – Sedlák ml.,Čechovský ml.
   2 beky – Dodo ml., Sviták ml.
   4 útočníky – Izák ml.Fialaml.Skopal ml. Ševčík ml.
   Nemluvě o 3 hráčkách hokeje – Petřek 2x , Frank .

   A teď mluv .

 3. Hezké, hezké… Ale naše mimina jsou nebo budou narozená letos! To je produktivita. Na to, že tatínci doma moc nejsou – úžasné. A maminkám to tak vyhovuje. Se všemi jsem mluvil. Hi hi.

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..