Přerovští hokejisté porazili v 19. kole Chance ligy Ústí nad Labem 5:2. Ústřední postavou byl autor hattricku Jakub Navrátil. Útočník Zubrů se dvakrát prosadil v úvodním dějství, které domácí vyhráli 3:1. Poslední svou trefu přidal ve 33. minutě.

„Od první minuty jsme šlapali, jak bychom doma mohli šlapat každý zápas. Hráli jsme tak, jak fanoušci fandili. Dneska byli skvělí a rozdíl ve výsledku mohl být i výraznější,“ řekl klubovému webu domácí kouč Vladimír Kočara.

Přerov prožívá výbornou sezonu. Získal už 41 bodů a je na druhém místě. Další zápas ho čeká v sobotu, kdy zajíždí do Benátek nad Jizerou.

HC ZUBR Přerov – HC Slovan Ústí nad Labem 5:2 (3:1, 2:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 5. Moučka (Hejcman, Weinhold), 8. Navrátil (Weinhold, Doležal), 13. Navrátil (Doležal, Čáp), 31. Čáp (Süss, Weinhold), 33. Navrátil (Doležal, Pšurný) – 19. Havel (Pšenička, Romančík), 39. Kružík (Procházka). Rozhodčí: Dědek, Kašík – Gančarčík, Kleprlík. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1604.

Klimeš – Černý, Krisl, Kubeš, Zbořil, Weinhold, Čáp, Šnajnar – Doležal, Pšurný, Navrátil – Moučka, Hejcman, Číp – Goiš, M. Kratochvil, Š. Kratochvil – Süss, Sýkora, Dvořák.

Brízgala – Hes, Smetana, Romančík, Brož, Veber, Klikorka, Zukal – Procházka, Vildumetz, Kružík – Tůma, Pšenička, Havel – Maršoun, Dörner, Filip – Harkabus, Kordule, Bláha.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Hattrick Navrátila zajistil 3 body"