Házenkáři první zápas doma zvládli

K prvnímu domácímu zápasu druholigové sezóny nastoupili muži STM Olomouc proti soupeři ze Sokolnic. A podařilo se jim vyhrát, i když museli zabrat. Po poločase vedli celkem v pohodě o šest branek, nakonec vyhráli těsně o gól.

TJ STM Olomouc – TJ Sokol Sokolnice 31: 30 (18:12)

Soupeř přijel s velmi zkušeným kádrem, který přesně věděl, co má hrát za házenou. V prvním poločase jsme ovšem naší lepší obranou, snahou hrát rychle dopředu a dávat jednoduché branky hráčům ze Sokolnic moc nedovolili, i když i u nás se našli okénka v obraně, ale neměli jsme větší problémy v útoku.

Co se ovšem začalo dít v druhém poločase, jsme v Olomouci dlouho neviděli. Hráči zcela nepochopitelně přestali hrát, v obraně se dívali jeden na druhého, jeden na druhého svaloval vinu za každou obdrženou branku, v útoku se přestalo dařit, neproměnili jsme 2 sedmičky, soupeř vycítil šanci a chytl ji za pačesy. Chybí nám sebekritika, úcta ke spoluhráči, podpora spoluhráče, když se něco nepovede. Celý zápas se potom končil ve vyhrocené atmosféře a většina hráčů ani neměla radost z vítězství.

Asi bude potřeba na tento zápas rychle zapomenout, začít se soustředit na chyby, které vytváříme a prostě si navzájem pomoci, ne se osočovat, poradit, na tréninku si vyříkat co a jak se bude hrát a odlepit se k lepším zítřkům.

Sestava a branky: Malínek M., Novotný P. – Eger L. 2, Doležal K. 1, Hynek M. 1, Tydlačka J. 7/2, Fedák J. , Sekerka T. 2, Minář V., Slovák T. 3/1, Hruda J. 1 , Kubáček M. 11, Mazáč P. 3, Svoboda J.

Okomentuj jako první článek "Házenkáři první zápas doma zvládli"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..