Házenkáři STM porazili béčko Přerova

V 17. kole 2. ligy zvládli házenkáři STM roli hostujícího týmu na hřišti přerovského béčka. Výhrou 29:23 se dokázali udržet na čele tabulky. Na vedoucí Napajedla ztrácejí čtyři a na druhý Holešov dva body.

Sokol HC Přerov B – TJ STM Olomouc 23:29 (14:13)

Na hřišti rivala z Přerova, měli Stavomontáže co oplácet, na podzim v Olomouci oba celky remizovaly 27:27. V prvním poločase ale hosté předvedli bídný výkon s nervozitou na hřišti i lavičce. Změna přišla až po přestávce, kdy začala hostům fungovat osobní obrana v podání Lukáše Egera. Úsek mezi 15. a 26. minutou vyhráli 9:1 a to položilo základy konečného vítězství. „Je vidět, že nemáme natrénováno, že nám chybí větší souhra, jistota při proměňování jasných brankových příležitostí. Do druhého poločasu jakoby nastoupilo jiné družstvo. Srdce, bojovnost, družstvo jakoby našlo svou tvá,“ těšilo trenéra Zdeňka Čtvrtníčka.

Čelem tabulky dozajista zamíchají další dny, STM se v posledních pěti kolech utká se všemi soupeři na prvních pěti místech. Začne už v neděli, kdy doma od 17 hodin hostí juniorku Zubří.

Nejvíce branek: Mužík 6, Heider 6/2 – Tydlačka 7, Mazáč 5/1.

Rozhodčí: Paululik, Kramoliš. Vyloučení:  5:2. Sedmičky: 2:1. Diváci: 40.

Sestava, branky: Malínek, Drkula – Eger 3, Knébl M., Čtvrtníček 4, Tydlačka 7, Mazáč 5/1, Lerch 4, Škůrek 1, Albrecht, Svoboda, Knébl P., Vaníček 1, Kubáček 4. Trenér: Zdeněk Čtvrtníček. Ved. družstva: Josef Halašta.

Okomentuj jako první článek "Házenkáři STM porazili béčko Přerova"