Házenkáři STM přehráli Kuřim

K dalšímu zápasu druhé ligy nastoupili hráči STM proti soupeři z Kuřimi. Nevěděli příliš, co od soupeře čekat, tak se snažili hned od počátku hrát rychlou a kombinační házenou a především z agresivní obrany vyrážet do protiútoku. Tato taktika nesla své ovoce, soupeř odevzdával míče a domácí dosahovali lehkých branek.

Dá se říct, že celý první poločas byl pod taktovkou Hanáků a vyjma pár minut v zápase dominovali. Ovšem pod dojmem vysokého vedení v druhé půli polevili a soupeři dovolili dát mnoho lehkých branek. Podařilo se jim však vždy náskok vrátit do původních hodnot. Do zápasu zasáhli všichni hráči domácích, ne samozřejmě se stejnou minutáží jako lídři družstva. Standardní výkon odvedli oba brankáři, i když Pavel Novotný to neměl v druhé půli za děravou obranou lehké. V příštím kole jede STM do Juliánova, kde chce potvrdit neporazitelnost.

TJ STM Olomouc – Házená Kuřim 34:25 (18:10)

Sestava a branky: Malínek M., Novotný P. – Eger L. 7, Hynek M. 1, Svoboda J., Tydlačka J. 3/1, Mazáč P. 6, Lerch 2, Fedák J. , Sekerka T. 6, Vaverka 5, Slovák T. 2, Hruda J. , Kubáček M. 2

Okomentuj jako první článek "Házenkáři STM přehráli Kuřim"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..