HBC Olomouc vydřel bod

V přímém souboji o první místo v oblastní hokejbalové lize podlehl HBC Olomouc 2010 až na nájezdy Starému Brnu 4:5.

Domácí Brno vyrukovalo na hosty s místy až přehnaně tvrdou hrou, za kterou byli jeho hráči po celý zápas trestáni. První gól padl v přesilovce Hanáků, kdy krásný pas Duši zužitkoval olomoucký ostrostřelec Musil. Domácí však stačili do konce třetiny vyrovnat na 1:1.

Podobný obrázek byl k vidění i ve druhé periodě, hra se přelévala ze strany na stranu, a tak na jejím konci svítilo na časomíře skóre 3:3.

Na začátku třetího dějství domácí strhli vedení na svou stranu a doufali včetně svých asi 30 fanoušků ve vítězství. Nicméně se opakovala situace z podzimního vzájemného měření sil, kdy olomoucké mužstvo dokázalo pár vteřin před koncem vyrovnat. Tentokráte na časomíře svítilo 44:36. Po velkém závaru při hře bez brankáře vyrovnal příklepem z mezikruží hostující kapitán Petr Srnec a šlo se na nájezdy. V nich byli šťastnější domácí, když ve 4. sérii byl jediným úspěšným exekutorem domácí Baláč.

„Přijeli jsme sice pouze s deseti hráči do pole, ale kluci jsou natolik zkušení, že věděli, jak se s početnou enklávou domácích a počasím vypořádat. Odmakali to od první do poslední vteřiny a po zásluze si vybojovali alespoň bod. Samostatné nájezdy už byly otázkou štěstí,“ řekl vedoucí olomouckého mužstva Tinkl.

HSK Staré Brno – HBC Olomouc 2010 5:4sn (1:1, 2:2, 1:0 – 1:0)

Branky a nahrávky Olomouce: 4. Musil (Duša), 19. Drdla (Kordula, Moser J.), 26. Duša (Kordula), 45 Srnec (Musil).

Sestava Olomouce: M. Doseděl – Jurák, Veselý, Duša, Kordula, Jašek, Musil, Srnec, Horák, Moser, Drdla.

Okomentuj jako první článek "HBC Olomouc vydřel bod"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..