HFK zahájil přípravu výhrou

První utkání přípravného období začali holičtí fotbalisté vítězně. Hubeným výsledkem 1:0 porazili divizní celek, který koučuje Emil Nečas – bývalý fotbalista HFK.

1.HFK Olomouc – TJ Valašské Meziříčí 1:0 (1:0)

Jedinou branku utkání vstřelila nová akvizice v týmu David Korčián, který využil dobré přihrávky mezi beky a střelou překonal brankáře Pospěcha. V dobrém světle se ukázal i záložník David Bednář, který je v HFK na testech s Blanska. Utkání mělo od prvních minut jasného favorita, ale svěřenci trenéra Petra Uličného se nedokázali více střelecky prosadit. Ani po poločase, kdy na hřiště vyběhlo osm čerstvých hráčů, se stav utkání nezměnil.

V dalším utkání nastoupí fotbalisté HFK proti ligovému týmu 1. FC Slovácko. Utkání se hraje ve středu 19. ledna v Uherském Hradišti 14.30.

Branka: 15. Korčián. Rozhodčí: Žádník – Seidl, Lakomý.

1.HFK: Šrom (46. Aleksijevič) – Kopecký, Kovář (46. Krejčí), Polák, Filipský (46. Čtvrtníček) – P. Kobylík (46. Dadák), Bednář, J. Hořava (46. Onofrej) – Tögel, Žondra (46. Obal), Korčián (20. Grézl). Trenér Petr Uličný.

Okomentuj jako první článek "HFK zahájil přípravu výhrou"