Hokejbalisté HBC Olomouc 2010 přejeli Kyjov

Ve druhém kole jihomoravské oblastní ligy přivítala Olomouc tým Kyjova (9:0). Hosté v prvních minutách ukázali, že nedají domácím nic zadarmo a svou rychlou a agresivní hrou donutili Hanáky změnit styl hry.

Po úvodním šestiminutovém náporu Kyjova přinesl v 7. minutě uklidnění do hry domácích Lukáš Dobrý, který po nahrávce Petra Srnce otevřel skóre. Druhý jmenovaný pak sám po spolupráci celého útoku zvyšoval ve třinácté minutě na 2:0. Nahrávali mu Musil a Dobrý.

Ve druhé třetině pokračovali domácí v nastaveném tempu, kdy se prosadil v přesilovce Filip Jašek. Na 4:0 zvyšoval Pavel Musil po souhře s Dobrým. Více branek prostřední dějství nenabídlo.

V úvodu poslední třetiny se blýskl výborným střídáním první útok, který během čtrnácti vteřin dvakrát skóroval. Nejprve Adam Janák a po něm Petr Šajna. Sedmou branku přinesla spolupráce třetí lajny, kdy po nahrávce Václava Horáka využil přesilovku střelou od modré obránce Jiří Duša.

Do konce zápasu v té chvíli zbývalo ještě sedm minut, které olomoučtí využili ke zvýšení skóre, když se prosadili nejprve Lukáš Dobrý a nakonec i Pavel Musil (9:0).

Počet obdržených branek neodpovídá hře Kyjova, který hrál celý zápas aktivně a dokázal domácí mnohokrát přečíslit a zatlačit, přesto však i díky výkonu olomouckého brankaře Martina Doseděla padaly branky pouze do sítě hostů.

HBC Olomouc 2010 – HBK Kyjov 9:0 (2:0, 2:0, 5:0)

Branky a nahrávky: 6:49 Dobrý (Srnec), 12:38 Srnec (Musil, Dobrý), 21:08 Jašek (Jurák), 29:31 Musil (Dobrý), 33:02 Janák (Jašek, Šajna), 33:16 Šajna (Janák), 38:06 Duša (Horák), 39:54 Dobrý (Srnec, Musil), 44:14 Musil (Srnec, Pospíšil). Střely: 35:16.

Olomouc: M. Doseděl – F. Doseděl, Duša, Jurák, Příhoda, Tinkl, Veselý – Dobrý, Janák, Jašek, Horák, J. Moser, Musil, Pospíšil, Srnec, Šajna.

Okomentuj jako první článek "Hokejbalisté HBC Olomouc 2010 přejeli Kyjov"