Hokejbaloví dorostenci rozstříleli Malenovice

Olomoučtí dorostenci jasně přehráli loňského vítěze z Malenovic 8:1. Kádr mistra se však podle slov jejich trenéra potýká s mistrovskou kocovinou, která se ze záhadných příčin stále vrací každou sobotu ráno. Tým tak přijel do Olomouce v oslabené sestavě s pouze osmi hráči do pole a i přes dobrý výkon nedokázal vzdorovat domácím, kteří na svůj úspěch zadělali již v první třetině.

První branka do sítě hostů padla již v čase 1:19, kdy nezištnou přihrávku z hole Lukáše Nazada zužitkoval ve vedoucí gól Michal Urbančík. Hosté sice dokázali v 5. minutě vyrovnat gólem Staroby, to však bylo z jejich strany vše a dál už padaly góly pouze do jejich sítě.

Do konce první části se za domácí trefili ještě Jaroslav Čep, Jakub Černý a navrátilec do sestavy dorostu Zdeněk Grossmann, ve druhé třetině se prosadili Pavel Přecechtěl, Lukáš Nazad a Michal Urbančík, gólový účet zápasu pak v poslední části uzavřel Jakub Černý.

Mimo všechny střelce je třeba z týmu vyzvednout Michala Spěváka, který i přes tréninkový zápřah na ledě do utkání nastoupil a svými třemi asistencemi výrazně pomohl týmu k výhře. Dorostenci tak ve svém druhém zápase ukázali, že svůj boj o play-off berou vážně již od začátku sezony.

HBC Olomouc 2010 – TJ ACS Malenovice SV 8:1 (4:1, 3:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 2. Urbančík (Nazad, Grepl), 13. Čep (Spěvák), 15. Černý (Přecechtěl), 15. Grossmann (Nazad), 23. Přecechtěl (Spěvák), 23. Nazad, 25. Urbančík (Nazad), 32. Černý (Spěvák, Halas) – 5. Staroba. Střely: 40:23. Vyloučení: 8:7. Využití: 3:0.

HBC 2010: Surma – Čep, Grepl, Halas, J.Ryšánek – Černý, Grossmann, L.Nazad, Přecechtěl, Spěvák, Tichý, Urbančík, Zdařil, Zona.

Malenovice: Laščák – Kovařík, Buňka, Vančík, Langer, Staroba, Katerinjuk, Vavruša, Bartík.

Okomentuj jako první článek "Hokejbaloví dorostenci rozstříleli Malenovice"