Hokejová výstroj nesmí selhat

Kvality Jaromíra Jágra nemá smysl rozebírat. I ve svém věku stále dokazuje, že je hvězda před kterou se musí mít každá obrana na pozoru. A vypadá to, že ho nic nezastaví. Před časem v přípravě proti New Jersey proměnil přesilovku takovou razancí, že rozpůlil o branku hokejku.

S přehledem přepůlit hokejky dokázal v minulé sezoně i kouč jednoho celku AHL. Ruply mu nervy a zničil dvě hole svých svěřenců. Ti radši běsnícímu trenérovi neodporovali a bez mrknutí oka si je nechali vzít. Jim Playfair tak dal vzpomenout na dobu, kdy byl ještě aktivním hráčem. Pokud máte stejnou spotřebu jako on, tak se vyplatí mít vždy nějaké náhradní hokejky v záloze.

Kvalitní hokejové brusle

Své by mohl vyprávět Švéd Niklas Kronwall. V uplynulé sezoně NHL mu při utkání proti San Jose Sharsk odpadl nůž. I když se všemožně snažil, tak na plastu toho moc nedokázal. Co by v tu chvíli dal za dobré hokejové brusle. Díky obětavosti nakonec Rudá Křídla gól nedostala a po přerušení hry smolaře Kronwalla jeden z jeho spoluhráčů odstrkal z ledu do šatny.

To hráči z Čechova by si pravděpodobně dokázali poradit i bez bruslí. Vyhlášený tým bitkařů z KHL by mohl na hokejové výstroji ušetřit relativně dost peněz. Vždyť jeho rváči se špatnou pověstí co chvíli zahazují hokejové rukavice. Možná by stálo za to jim pořídit palčáky. Vyhazovat za nejnovější modely je pro ně zbytečné.

Okomentuj jako první článek "Hokejová výstroj nesmí selhat"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..