Holice rozstřílela Blansko

Fotbalisté 1. HFK Olomouc zvítězili v předposledním přípravném zápase nad Blanskem 4:0.

Domácí zatlačili aktivním napadáním svého soupeře do obranného pásma a rychlou kombinační hrou si vytvářeli šance. Převahu zužitkovali již v páté minutě Korčián. Holičtí svého soupeře nepustili do žádné příležitosti a sami spálili řadu šancí.

Druhá branka utkání padla ve 27. minutě, kdy gólovou akci začal Richter. Nejdříve udržel těžký míč, který dostal od Čtvrtníčka a následně načasoval krásný míč na rozběhlého Korčiána, jenž lobem překonal vyběhnuvšího brankáře hostí – 2:0.

Poločas tak skončil pouze 2:0 pro domácí tým. V tom druhém přidali holičtí ještě dvě branky. V 60. minutě odcentroval z levé strany Kazár a hlavou se ve vápně prosadil Čtvrtníček.

O čtrnáct minut později přidal poslední branku utkání Lukášek. Nejprve Čtvrtníček rozehrál rohový kop nakrátko s Kazárem. Ten si přebral míč pro sebe do vápna a lehkým centrem našel na zadní tyči Lukáška, který nadvakrát překonal brankáře Bednáře a upravil tak konečný stav utkání na 4:0.

Poslední přípravné utkání sehrají fotbalisté 1. HFK Olomouc v sobotu 17. března proti týmu FK Mikulovice.

1. HFK Olomouc – FK Blansko 4:0 (2:0)

Branky: 5., 27. Korčián, 60. Čtvrtníček, 74. Lukášek.

HFK: Šrom – Kopecký (70.Šimko), Čep, Lukášek, Kazár – Filipský (46. Tögel), Kovář (80. Kotůlek), Bednář, Čtvrtníček – Korčián (77. Žondra), Richter. Trenér Oldřich Machala.

Blansko: Bednář – Maška, Šenk, Zouhar, Šplíchal, Doležal, Janda, Šíp, Bubeníček, Cupal, Crhák. Trenér Michal Kugler.

Okomentuj jako první článek "Holice rozstřílela Blansko"