Holice vyhrála v Prostějově 5:0!

Ve 4. kole Moravskoslezské fotbalové ligy 1. HFK Olomouc vybrakoval Prostějov. Holice tamní exligovými hráči nabitý tým porazili na jeho hřišti vysoko 5:0!

V prvním poločase nepadla žádná branka. To ve druhém se to změnilo, i když to dlouho nevypadalo, že by měla padnout fůra gólů. Holice začala střílet až v 67. minutě, ale pak to stálo za to. Hosty poslal do vedení Korčián, o dvě minuty přidal druhou branku Hromek. Pak šokovaným domácím Holice přidala ještě tři branky.

1. SK Prostějov – 1- HFK Olomouc 0:5 (0:0)

Branky: 67. Korčián, 69. Hromek, 76. Matyška, 83. Pezzotti, 85. Dupkala. Rozhodčí: Kůrka – Nováček, Hájek. ŽK: Žondra. Diváci: 670.

1. SK Prostějov: Bureš – Hloch (82. Soušek), Krejčíř, Studený, Pavlík, Pančochář (70. Zatloukal), Mazouch (30. Hirsch), Zelenka, Fládr, Pospíšil (56. Machálek), Krč.
1. HFK Olomouc: Šrom – Lukášek, Kopecký, Matyska, Bernard, Hromek, Bednář (64. Dupkala), Janoščín, Korčián, Žondra (77. Pezzotti), Dadák.

Okomentuj jako první článek "Holice vyhrála v Prostějově 5:0!"