Holice zase bez koncovky

Svěřenci trenéra Oldřicha Machaly nastoupili proti juniorce Zbrojovky Brno v 8. Kole MSFL s cílem zvítězit. Na hlavním hřišti brněnského týmu ale pokračovalo trápení z předešlého utkání. Hráči HFK zbytečně ztráceli jednoduché míče a jejich hra nebyla konsolidovaná. Mužstvo trenéra Machaly mělo sice v prvním poločase více ze hry, ale nedokázalo se střelecky prosadit, zápas skončil nerozhodně 1:1.

Domácí tým se pokoušel o rychlý přechod do útočné fáze, ale jejich snaha končila na hranici velkého vápna. První branku utkání tak viděli přítomní diváci až ve druhém poločase. Běžela 49. minuta, když do vápna směřoval centr Michna. V souboji s obráncem před brankářem Šromem byl důraznější brněnský hráč Hromek a se štěstím dopravil obloučkem míč do sítě – 1:0.

Vyrovnání našeho týmu přišlo v 57. minutě, když střídající David Korčián prošel po lajně do vápna a přihrávkou pod sebe nachystal Richterovi tutovku. Ten se nemýlil a míč s přehledem uklidil za záda brankáře Hladkého – 1:1. Holický tým se nadechl k velkému náporu, ale tři šance, které si vytvořil, nedokázal proměnit v rozhodující branku a tak si odnesl z tohoto utkání pouze bod za remízu 1:1.

Brno B – 1.HFK Olomouc 1:1 (0:0)

Branky: 49. Hromek – 57. Richter. Rozhodčí: Krasula – Duda, Kotík. ŽK: Bednář (HFK). Diváci: 136.

Brno B: Hladký – Buchta, Pernica (85. Sus), Hromek, Stehlík, Foukal, Michna, Vávra, Janoščin (71. Matyska), Lutonský, Král (78. Kršák).
1. HFK: Šrom – , Kopecký, Lukášek, Šimáček, Dadák – Filipský (75. Čoupek), Bednář, Kovář, Čtvrtníček (67. Tögel), Richter, Svorada (53. Korčián). Trenér Oldřich Machala.

Okomentuj jako první článek "Holice zase bez koncovky"