Holičtí selhali v koncovce. V generálce gól nedali

Fotbalisté 1. HFK Olomouc sehráli v sobotu generálku před startem Moravskoslezské ligy. Na umělé trávě v Holici nastoupili proti FC Velké Meziříčí. Diviznímu celku nedokázal favorit dát gól a zápas skončil 0:0.

Velice blízko k brance mělo domácí mužstvo. V prvním poločase si HFK vypracoval tři stoprocentní příležitosti a v druhém jich bylo nespočet.

Jako první ohrozil branku Čtvrtníček po centru Dadáka, když trefil tyč brankáře Invalda. Po něm to zkoušel David Korčián, kterému zakončení po zemi vystihl reflexivně nohou gólman Velkého Meziříčí.

Ve 35. minutě neskončila v síti ani střela Onofreje a pak se neprosadil ani Rudolf Obal.

Hosté hráli místy velice dobrý a pohledný fotbal, snažili se kombinovat, ale do pořádného zakončení se nedostali.

V druhém poločase domácí zahazovali jednu příležitost za druhou a nakonec tak utkání skončilo bez branky.

1. HFK Olomouc – FC Velké Meziříčí 0:0

1.HFK Olomouc: Šrom – Dadák, Polák, Lukášek, Kopecký – Čtvrtníček, Kovář (46.Tögel), Bednář (80.Krejčí), Onofrej (46.Kobylík) – Obal (46.Filipský), Korčián (46.Richter).

FC Velké Meziříčí: Invald (46.Kruba) – Večeřa, Souček, Dufek, Hort (60.Bouček), Pokorný (60.Smejkal), Němec, Beran (46.Veselý), Mucha, Berka, Netrda.

Okomentuj jako první článek "Holičtí selhali v koncovce. V generálce gól nedali"