Hrdlovič: Proti Novým Sadům se chce každý vytáhnout

Fotbalisté Kožušan opět ukázali, že Nové Sady jsou jejich oblíbený soupeř. V posledním letošním kole I.B třídy zvítězili 2:1. Novosadským tak nepomohla ani změna hřiště. Místo jejich domovské plochy se hrálo na umělé trávě u Androva stadionu v Olomouci.

Fotky ze zápasu: ZDE

Vyhecovaný duel však mohl skončit jiným výsledkem. „Je škoda, že jsme nezvládli konec podzimu. Určitě jsme měli v posledním zápase vyhrát. Byli jsme lepší od první minuty,“ říkal po utkání trenér FK Nové Sady Tomáš Hrdlovič. „Bohužel jsme dvakrát selhali v obraně a jsme tak bez bodu. Nedá se ale nic dělat, musíme bojovat dál a soustředit se na jarní část sezony,“ pokračoval kouč.

Nové Sady před sezonou vyhlásily jediný cíl – postup. Každá porážka proto sráží šance na splnění úkolu. „Po patnácti odehraných zápasech jsem celkem spokojený. Loni tým sestoupil a i proto se proti nám chce každý vytáhnout. Na začátku jsme navíc nasadili vysoko laťku. Července jsme dali desítku a v Příkazích šestku. Ostatní mužstva se pak na nás daleko víc připravují,“ hodnotil Hrdlovič.

Příkladem týmu, který se na novosadské umí vytáhnout jsou právě Kožušany. „Během půlroku nás porazili třikrát. Jednou v přípravě a dvakrát v soutěži. Před zápasem jsem si říkal, že do třetice už jim to nemůže vyjít, ale stalo se,“ zamyslel se lodivod Nových Sadů, podle kterého utkání neovlivnila změna hřiště. „To nehrálo žádnou roli. Měli jsme spoustu šancí, které měli skočit gólem. Když už jsme ho dali, tak jej v první půlce pro ofsajd rozhodčí neuznali. Musím ale říct, že to bylo asi správné rozhodnutí,“ uzavřel Hrdlovič.

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Hrdlovič: Proti Novým Sadům se chce každý vytáhnout"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..