Kam za sportem o víkendu

Nabídka sportovních akcí na víkend 6. – 7. listopadu

FOTBAL
SK Sigma Olomouc – České Budějovice (NE, 17.00).

MSFL
SK Sigma Olomouc B – Vítkovice (NE, 10.15, hř. číslo 2, Andrův stadion), HFK Olomouc – Frýdek-Místek (SO, 14.00).

Celostátní liga dorostu
SK Sigma Olomouc – České Budějovice (SO, 12.00 starší, 14.15 mladší).

MSLŽ
FK Olomouc – Jihlava (NE, 14.00, hřiště Nemilany).

KFS Olomouc
Krajský přebor

Hněvotín – Velké Losiny (SO, 13.30).

I.A třída, skupina A
Štěpánov – Štíty (SO, 13.30), Šternberk – Písečná (13.30), Šumvald – Mor. Beroun (NE, 13.30), Medlov – Bouzov (NE, 13.30).

I.A třída, skupina B
Bělkovice – Bělotín (SO, 13.30), Slatinice – Troubky (NE, 13.30).

I.B třída, skupina B
Drahlov – Haňovice (SO, 13.30), Hlubočky – Slavonín (SO, 13.30), Červenka – Lutín (SO, 13.30), Nové Sady – Velký Týnec (SO, 13.30), Kožušany – Bohuňovice (NE, 13.30), Příkazy – Černovír (NE, 13.30), Velká Bystřice – Majetín (NE, 13.30).


OFS Olomouc
II. třída

Sokol Chomoutov – Nová Hradečná SO, 13:30
Sokol Babice – FK AD Horka n. M. SO, 13:30
SFK Nedvězí – Sokol Těšetice SO, 13:30
Sokol Střelice – Sokol Štarnov NE, 13:30
FK Hlubočky B – FC Lužice NE, 10:15
Sokol Paseka – SK Chválkovice NE, 13:30
Sokol Doloplazy – Újezd u Uničova NE, 13:30

III. třída
FK Nemilany – Dlouhá Loučka SO, 13:30
Náměšť na H. B – Hvězda Libavá NE, 10:15
Sokol Pňovice – Vilémov NE, 13:30
Slavonín B – Sokol Blatec NE, 13:30
TJ Střeň – FK Přáslavice NE, 13:30
Sokol Náklo – SK Grygov NE, 13:30
Bohuňovice B – FK Nové Sady B NE, 10:15 hřiště Nové Sady

IV. třída, skupina B
Štěpánov B – TJ Luká SO, 11:00
Příkazy B – 1.FC Olešnice SO, 13:30
Střelice B – Drahanovice NE, 13:30 hřiště Drahanovice
Odrlice – SK Králová NE, 13:30
Nedvězí B – Mor. Huzová NE, 13:30
Hnojice – Sokol Mladeč NE, 13:30

HÁZENÁ
Interliga žen

DHK Zora Olomouc – Bánovce (SO, 17.30).

2. liga mužů
STM Olomouc – Zubří (NE, 17.00).

HOKEJ
Extraliga juniorů

HC Olomouc – Kladno (PÁ, 17.30), HC Olomouc – Ústí nad Labem (NE, 12.00).

Extraliga staršího dorostu
HC Olomouc – Vítkovice (SO, 15.30).

Okresní hokejová liga
Autodemont Hynkov – Mitril Olomouc (NE, 20.00, ZS Olomouc).

Okomentuj jako první článek "Kam za sportem o víkendu"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE