Kaščák zpátky v Olomouci. Bude hrát za HFK

Marek Kaščák bude znovu hrát v Holici.Marek Kaščák. Foto: 1. HFK Olomouc

Fotbalista Marek Kaščák se vrací na místo činu. Bude hrát za 1. HFK Olomouc. Právě výkony v tomto klubu ho nasměrovaly za ligovým fotbalem. Bývalý slovenský reprezentant se tak vrací do známého prostředí. „Už se jen čeká na administrativní vyřízení registračního průkazu v Praze a poté už bude moci nastoupit,“ je na webu 1. HFK Olomouc.

Kaščák se v týmu z předměstí Olomouce poprvé zjevil v roce 2002. Svými výkony však zaujal a o čtyři roky později se přesunul o pár kilometrů dál na Anderův stadion. Stal se nedílnou součástí úspěšného prvoligového týmu a jeden čas nosil také kapitánskou pásku. „Nejvíce mi utkvěla asi v paměti Evropská liga a to souboje s Aberdeenem a s Evertonem,“ řekl už dřív pro klubový web SK Sigmy. V modrém dresu odehrál téměř stovku ligových zápasů.

Potom následovala angažmá v Trenčíně, ukrajinském klubu Volyň Luck a Trnavě. Tam hrál od roku 2010 do roku 2013, aby se znovu vrátil do české nejvyšší soutěže. Jenže v dresu Zbrojovky Brno dokázal odehrát jen čtyři zápasy a přišlo těžké zranění kolene, což znamenalo dlouhé měsíce bez fotbalu a tři operace. V aktuálním ročníku Synot ligy naskočil do šesti utkání, z toho třikrát v základní sestavě.

V dresu 1. HFK by mohl zanedlouho třiatřicetiletý Marek Kaščák nastoupit už v některém z následujících zápasů. Vedení holického klubu se dohodlo se Zbrojovkou Brno na půlročním hostování.

Okomentuj jako první článek "Kaščák zpátky v Olomouci. Bude hrát za HFK"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..