Kauza Kapr: policie navrhla obžalovat čtyři lidi

Policie uzavřela vyšetřování korupční aféry SK Sigmy Olomouc a střížkovskými Bohemians. Již před časem byli obviněni brankář Hanáků Petr Drobisz, bývalý prezident Bohemians Praha Karel Kapr a tehdejší hráči střížkovského klubu Miroslav Obermajer a David Zoubek. Policisté případ předali státnímu zástupci s návrhem na jejich obžalobu, řekl ČTK státní zástupce Petr Matoušek.

Olomoucký gólman je obviněný z podplácení. Funkcionář Kapr a dva bývalí „Bohemáci“ zase z přijímání úplatku. Nyní po skončení vyšetřování byl podán návrh na podání obžaloby. Rozhodnutí má padnout do konce února.

„Žádné nové důkazy se neobjevily. Policie spis standardně uzavřela. Já osobně mám za to, že tam nejsou žádné důkazy, které by umožňovaly podat obžalobu, ale to je na posouzení státního zástupce,“ řekl pro ČTK právní zástupce SK Sigma Olomouc Petr Konečný.

Zdroj: ČTK

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Kauza Kapr: policie navrhla obžalovat čtyři lidi"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..