Kučera: Těžší zápasy teprve přijdou

Jen tři dny musí stačit fotbalistům Sigmy, aby se připravili na utkání se Zbrojovkou. Půjde o souboj druhé nejhorší obrany s druhým nejlepším útokem v Gambrinus lize, ve kterém jsou Hanáci jasnými favority. „Chceme sbírat body a pokračovat v trendu, který jsme nastoupili první dvě jarní kola. Těžší zápasy teprve ještě přijdou,“ říká kapitán Modré laviny Radim Kučera.

Sigma má v prvních jarních kolech výborný los. I ve třetím zápase narazí na mužstvo bojující o záchranu. „Je to derby. Pojedeme tam s jediným cílem – vyhrát. Věřím, že úkol splníme, protože momentálně jsme někde jinde než Brno. Doufám, že se dobře připravíme a prokážeme svoje kvality,“ hovoří odhodlaně zkušený stoper, který v pondělí naskočil do ligy po dlouhé pauze.

Na duel s Baníkem se prý sedmatřicetiletý Kučera hodně těšil. „V napětí jsem před zápasem celý života. Zajdu si párkrát na záchod a je to v pohodě. Jestli jsem byl po zranění nehraje roli. Je to zdravé napětí, kdybych šel hrát ležérně, tak by mohl některé situace podcenit,“ říká kapitán Sigmy s tím, že nastoupit již chtěl v Teplicích, kde Modrá lavina hrála proti Ústí nad Labem. „Dostal jsem ale průjem. Nevím, co jsem snědl špatného. Premiéru jsem odložil na Baník. Jsem rád, že to s Ústím kluci zvládli,“ vrací se k utkání 18. kola Kučera.

S ním i bez něj Olomouc ve dvou jarních zápasech ještě neinkasovala. Do třetice všeho dobrého se o to pokusí v pátek od 20.15 v Brně.

no images were found

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Kučera: Těžší zápasy teprve přijdou"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..