LIVE: Přerovští hokejisté mají mečbol

Finálové zápasy mají vynikající atmosféru.

Ve finále druhé hokejové ligy vede Přerov nad Vsetínem 2:1 na zápasy. Dnes tak můžou na Valašsku sérii ukončit. Zbývá jim tedy poslední krok, aby se dostali do baráže. Zápas na Lapači začíná v 17:30 a vy ho můžete sledovat na internetu.

Poslední duel byl hodně nervózní a rozhodl. Nakonec se Zubři radovali po výsledku 3:2. Jejich rozhodující gól dal Zdeněk Sedlák. „Do Vsetína jedeme vyhrát a získat tak třetí bod, protože chceme jít dál. Bude to hodně těžké, mají dobrý tým a my proto nesmíme nic podcenit,“ řekl zkušený útočník Přerovské internetové Televizi.

Zdeněk Sedlák je nejstarším hráčem celé série, ale na ledě to není vůbec znát. „Mám kolem sebe mladé kluky, kteří to objezdí za mě, já jsem tam do počtu, aby mně to pak dali,“ smál se jednačtyřicetiletý hokejista. Druhým nejstarším hráčem finálových bojů je vsetínský obránce Radim Tesařík, který ještě loni slavil titul v Extralize.

Výraznou postavou celé série je také brankář Valachů Petr Hromada. „My se s Přerovem potkáváme dlouho, takže víme, co od sebe můžeme čekat. Když odmyslím první finálový zápas, kdy jsme propadli, tak je série vyrovnaná. Tehdy to byla daň za to, že máme mladé mužstvo. Dál jsme ale ukázali, že s nimi hrát můžeme. My to doma urveme a vrátíme sérii ještě do Přerova,“ řekl Přerovské internetové Televizi (PiTv) čtyřiadvacetiletý brankář.

Čtvrté utkání finále můžete sledovat z tepla svého domova. PiTv totiž připravuje z Lapače internetový přímý přenos. Ten začíná pět minut před úvodním buly zápasu.

Výsledky předchozích duelů: Úvodní vyzněl jasně ve prospěch Přerova, který nedali soupeři sebemenší šanci a zvítězil 9:1. Pak už ale byly utkání mnohem vyrovnanější. Vsetín se dokázal ve druhém měření sil otřepat z debaklu a bral bod za výhru 3:1. V zatím posledním utkání série se zase radovali Zubři (3:2).

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "LIVE: Přerovští hokejisté mají mečbol"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..