Manuli jsou ve finále. Glads chybí poslední krok

V nejkratším možném čase ukončili semifinálovou sérii hokejbalisté Manuli. To druhá série je mnohem vyrovnanější. Gladiators zaskočili Jamaicu a v sérii se ujali vedení 2:1.

El Canbass – HBC Manuli 3:7 (2:1, 1:3, 0:3)

Ačkoli se ELC ujali v zápase vedení a i po srovnání dlouho bojovali o výsledek, nakonec podlehli a do finále tak postupují Manuli.

Branky a nahrávky: 3. Konopčík (Popíšil), 9. Popíšil (André), 23. Popíšil (Albrecht) – 12. Pavel Moser (Jiří Moser, Bělík), 17. Pavel Moser (Jiří Moser), 22. Pavel Moser (Willmann, Čížek), 24. Duša (Pavel Moser, Bělík), 32. Willmann (Pavel Moser), 37. Jiří Moser (Mikulka), 38. Pavel Moser(Duša. Jiří Moser). Rozhodčí: Kika, Novotný. Konečný stav série: 3:0.

HBC Gladiators – THC Zenith Jamaica 5:4 (1:1, 1:0, 3:3)

Třetí zápas série byl po dvě třetiny ne zcela záživnou podívanou, třetí dějství to však zcela vynahradilo. Jamajka hrající v plné sestavě, ale ne v ideálním herním rozpoložení, v ní předvedla jednu ze svých pověstných stíhacích jízd, kterou však již nezvládla dotáhnout až do vítězného konce. Glads tak chybí jediná výhra k postupu do finále.

Branky a nahrávky: 4. Pelíšek (Mikulík), 21. Švestka (Kryl), 31. Šurkal, 34. Švestka, 39. Rašťák – 8. Jašek (Kaczmarczyk), 39. Tomášek (Musil, Jašek), 39. Kordula (Jašek), 42. Kordula (Tomášek). Rozhodčí: Černý, Novotná. Stav série: 2:1.

Okomentuj jako první článek "Manuli jsou ve finále. Glads chybí poslední krok"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..