Mazáč nastřílel Polance deset gólů

Olomoučtí druholigoví házenkáři zvládli duel v Polance. Po vítězství 34:32 dál drží třetí příčku.

STM mělo dobrý vstup. Díky pozorné obraně a střeleckému umění Tydlačky se dostalo do výraznějšího vedení. Soupeř na to reagoval osobní obranou na střelce Hanáků Tydláčku. I s tím si však olomoučtí věděli rady a Polance nepomohl ani pokus střídavě osobně bránit další dva elitní střelce hostů – Mazáče a Kubáčka.

Poločasové vedení jakoby STM ukolébalo. Druhou část totiž začali špatně. Tři zkažené útoky a hned to bylo jen o dva pro Olomouc. Hanáci však těžkou situaci zvládli a postupně soupeři zase odskočili na šest branek. Polance se podařilo snížit až v závěru a STM si tak připsalo šestou výhru v sezoně.

Olomouc je po devíti odehraných kolech třetí se čtyřbodovou ztrátou na Velkou Bystřici. Snížit tuto ztrátu budou moci již neděli. Kdy je na pořadu zajíždějí právě do Velké Bystřice. Zápas začíná v 10:30.

Polanka – TJ STM Olomouc 32:34 (14:20)

Branky STM: Mazáč 10, Tydlačka 6, Kubáček 6, Sekera 3, Urbanec 3, Damek 2, Eger 2, Czendlik 1, Lerch 1. Rozhodčí: Luboš Pavlíček, Vangelis Simu. Sedmičky: 0:0. Diváci: 60.

Minulé kolo: STM proti Vsetínu: Konec z říše snů

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Mazáč nastřílel Polance deset gólů"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..