Mikel po návratu jen vítězí

Jan Mikel musel letos vynechat část sezony kvůli zranění. Řada hráčů se po dlouhé pauze rozehrává. Zkušený bek Mory však naskočil hned proti dvěma nejlepším týmům první ligy. „Nehrál jsem šestnáct zápasu. Prakticky dva měsíce jsem stál,“ hlásil po vítězném duelu s Chomutovem.

Kam dál: Meidl Moře přinesl štěstí

Před tím než naskočil v Ústí nad Labem hrál naposledy 2. října, a kdyby neměli Hanáci problémy s marodkou, vrátil by se do sestavy ještě o něco později. „Kvůli zraněním spoluhráčů to bylo urychlené. Kluci ale hrají fantasticky. Naskočil jsem do rozjetého vlaku. Vždycky je lepší hrát proti silným soupeřům. Líp se pak člověku rozehrává. Měl jsem navíc štěstí, že přišla vítězná minisérie,“ pokračoval spokojeně pětatřicetiletý obránce, který ví, že dobré výsledky nesmí tým uspokojit. „Musí nám to dodat sebevědomí, ale zároveň je potřeba zůstat nohama na zemi. Protože kdybychom prohráli zápasy s týmy, které jsou v tabulce kolem nás, tak by to bylo špatné. Nesmíme se uchlácholit,“ zhodnotil Mikel.

Kohouti sice zvládli na jedničku dvojutkání s favority, jenže teď má tři duely venku. „Čekají nás velmi těžké zápasy ve Znojmě a Jihlavě. Pojedeme tam dobře bránit, stejně jako v Ústí a čekat na chyby soupeře,“ uvedl recept, který by měl přinést body Jan Mikel.

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Mikel po návratu jen vítězí"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..