Mladíci Mory plní reprezentace

Ještě v minulé sezoně měl hokejový klub HC Olomouc jednoho reprezentanta v mládežnických kategoriích. Nyní je to trošku jinak a útočník Lukáš Králík už má plno dalších kolegů. V národním týmu se začal objevovat obránce Alex Rašner a to pro tuto sezonu není s reprezentačními pozvánkami všechno. Za národní tým si zahrají také útočníci Peštuka, Augustin

Mladším dorostencům HC Olomouc se povedla sezona natolik, že postoupil na mistrovství republiky. A dobrých výkonů týmů Mory si všimli i reprezentační trenéři. Útočník Vojtěch Vojtěch Augustin byl povolán do týmu České republiky U 16 na tři přátelská utkání proti Slovensku v Trnavě, která se konají od 8. dubna do 10. dubna. Augustin se tak postaví proti svému spoluhráči z HC Olomouc útočníkovi Šimonu Betákovi, který je v nominaci slovenského týmu. Během sezony byl na reprezentačním srazu i útočník František Minařík.

Starší dorostenci Mory v play-off potrápili pražskou Spartu. Postup se jim nakonec vybojovat nepovedlo a skončila pro ně sezona. Ne pro útočníka Jiřího Peštuku, který byl nominován do reprezentace ČR U17 na trojutkání ve Švýcarsku v Lenzerheide. V seznamu náhradníků pro tuto akci je útočník HC Olomouc Milan Ostřanský.

Dva hráči HC Olomouc se zúčastní turnaje Lekov Cup v Třemošné u Plzně. Do výběru Východu ČSLH byli nominováni obránci mladšího dorostu Alex Rašner a David Nesvadba. Náhradníkem je další bek Robert Horák. Turnaj se uskuteční od 6. do 10. dubna a hráči, kteří se turnaje zúčastní, budou mít dobrou možnost dostat se do reprezentačního výběru U16 pro příští sezónu 2011/12.

Okomentuj jako první článek "Mladíci Mory plní reprezentace"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..