Mora má dalšího reprezentanta

Prvoligový hokejový klub má v této sezoně dalšího reprezentanta. V národním týmu osmnáctiletých je útočník Lukáš Králík, který se reprezentačních akcí pravidelně účastní už několik sezon. Na reprezentační akci týmu šestnáctiletých nyní z Mory vyrazil obránce Alex Rašner, člen hanáckého mladšího dorostu. Je ve výběru pro tři přátelská utkání se Švýcarskem.

Po zápasech se Švýcarskem šestnáctku čeká výjezd k duelům do Kanady proti výběrům Ontario Select, formu týmu nejvíc prověří prosincová domácí utkání s Ruskem.

Nominace reprezentační šestnáctky na přátelská utkání se Švýcarskem (12. – 14. listopadu 2010, Tachov, Klatovy a Domažlice):
Brankáři:
Tadeáš Dvořák (Č. Budějovice), Dominik Svoboda (Jihlava), René Svoboda (Vítkovice).
Obránci: Jan Košťálek (Sparta Praha), Alex Pisarik (Třinec), Jan Štencel (Opava), Michal Beránek (Liberec), David Bunda (Kladno), Martin Kokeš (Litvínov), Jonáš Ťoupal (Č. Budějovice), Aleš Rašner (Olomouc), David Němeček (Plzeň).
Útočníci: Luboš Rob (Č. Budějovice), Adam Zbořil (Brno), Jakub Kalfiřt (Ml. Boleslav), David Sysala, Patrik Zdráhal (oba Vítkovice), Jakub Vrána (Letňany), Jakub Vrána (K. Vary), Dominik Kubalík, Ondřej Kopta (oba Plzeň), Jan Mandát, Ondřej Kovářů (oba Jihlava), Dominik Pokorný (Vsetín), Daniel Nádrazský (Davos, Švýcarsko).
Trenéři Luděk Bukač mladší, David Bruk a Jakub Volek.

Okomentuj jako první článek "Mora má dalšího reprezentanta"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..