Mora odstartovala přípravu

Téměř čtyřtýdenní volno uběhlo Kohoutům poměrně rychle a v pondělí 19. května už se znovu hlásili do služby, a to včetně všech posil. Na travnaté ploše je čekali připravení trenéři Fiala s Dopitou, kteří si budou dohlížet nad letní přípravou Hanáků a stejně tak i na jejich výkony později na ledě. První setkání týmu, po několikatýdenní pauze okomentovali útočník Radim Kucharczyk a asistent trenéra olomouckého týmu a majitel klubu Jiří Dopita.

Ještě před začátkem letní přípravy se v kádru Kohoutů objevilo hned několik nových, ne však neznámých jmen. Mora šokovala veřejnost, když oznámila příchod dvou posil, jejichž jména jsou v hokejovém světě velkým pojmem, a to Jiřího Trvaje a Pavla Patery. Fanoušky potěšil i návrat zkušeného obránce Martina Vyrůbalíka, který v Olomouci působil v předchozích letech, teď ovšem zkoušel své štěstí na Slovensku.

Kádr v úvodu přípravy
Bartoň, Buc, Diviš, Drtil, Herman, Heža, Houdek, Janáček, Jaroměřský, Jergl, Kadela, Knotek, Králík, Kucharczyk, Lehečka, Novotný, Ondrušek, Patera, Pekr, Rác, Rašner, Řípa, Staněk, Škůrek, Švaňhal, Trvaj, Vodný, Vošvrda.

Okomentuj jako první článek "Mora odstartovala přípravu"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..