Mora podala stížnost na sudího Vampolu

Hokejový klub HC Olomouc po sobotním prvoligovém utkání 37. kola podal stížnost na hlavního rozhodčího Jaromíra Vampolu. Uvedl to klubový web Mory.

Klubu se nelíbilo především uznání jihlavské branky na 2:2, které útočník Čachotský dosáhl i podle videozáznamu rukou. „Utkání bylo odpískáno jednostranně,“ uvedl generální manažer HC Olomouc Erik Fürst.

Jihlava se dočkala vyrovnání v čase 58:05, vyraženou střelu Hodka uklidil do sítě prapodivným způsobem Tomáš Čachotský. „Po přehrání videa se potvrdilo, že Čachotský vstřelil branku rukou,“ řekl Fürst.

„Seděl jsem v sobotu na zimním stadionu až do půl dvanácté, nakonec jsem kontaktoval komisi rozhodčích a jejího předsedu Fraňa. Sudí Jaromír Vampola výrazným způsobem ovlivnil utkání s Jihlavou, a proto žádám potrestání tohoto rozhodčího,“ řekl generální manažer Mory.

Důvodem pro podání protestu však nebyla jen neregulérní branka Jihlavy, která nakonec Moru připravila o plný bodový zisk a posun na třetí místo. „Byla tam spousta věcí, které se mi nelíbily,“ podotkl Fürst. „Podali jsme oficiální stížnost, ale body nám už stejně nikdo nevrátí,“ věděl.

SOUVISEJÍCÍ
Sporný gól? Videorozhodčí by pomohl…

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Mora podala stížnost na sudího Vampolu"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..