Hokejisté HC Olomouc si doma ve 49. kole 1. ligy poradili s Mladou Boleslaví. Lídra tabulky Mora porazila hladce tři nula.

Oba týmy nastoupily bez několika opor. A od začátku se dařilo více domácím. V 8. minutě Mora vedla, když po přihrávce Knotka využil přesilovku perfektním zakončením zadovkou těsně před gólmanem Vodný. A ten samý hráč dal Hanákům jistotu dvoubrankového náskoku. Bylo to ve druhé třetině, chvíli před polovinou zápasu. Domácí rozehrávali útočnou akci a přihrávku Vodného si srazil Toman do vlastní brány. V poslední třetině Mora nejenže náskok uhájila, ale dvě minuty před koncem přidala ještě třetí branku. A téměř dvě tisícovky diváků mohly slavit.

HC Olomouc – Ml. Boleslav 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 8. Vodný (Knotek, Marosz), 29. Vodný (Marosz, Jaroměřský), 58. Herman (Selingr, Kucharczyk). Rozhodčí: Šír, Škrobák – Barteček, Vengřín. Vyloučení: 6:5, navíc Vrbata (MBL) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 1920.

HC Olomouc: Vošvrda (Halász) – Houdek, Jaroměřský, Cartelli, Staněk, Kadela, Škůrek, Janáček – Kucharczyk, Herman, Selingr – Marosz, Knotek, Vodn – Diviš, Kindl, Švaňhal – Jergl, Králík, Matuš.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Mora porazila lídra"