Mora si doma s Pískem poradila, Pekr dal tři branky

Hokejisté HC Olomouc ve 48. kole 1. ligy doma porazili Písek. Zápas se pro ně přitom nevyvíjel dobře, už od první minuty prohrávali. Ale za další tři srovnal Pekr a od druhé třetiny už šla Mora jasně za svým tříbodovým cílem.

HC Olomouc – Písek 6:1 (1:1, 2:0, 2:0)

Branky a nahrávky:4. Pekr (Řípa), 35. Králík (Kříž, Staněk), 38. Pekr (Bartoň), 42. Kříž O. (Kotvan, Rác), 52. Pekr (Hampl), 56. Řípa (Janáček, Hampl) – 1. Vlček (Vaniš). Rozhodčí: Úlehla – Adamec, Poruba. Vyloučení: 8:11, navíc Diviš 10 min. – Boháč 5 + do konce. Využití: 1:0. Diváci: 852.

HC Olomouc: Halász – Bartoň, Ondrušek, Kříž, Staněk, Kadela, Kotvan, Janáček, Valenta – Pekr, Řípa, Hampl – Rufer, Diviš, Selingr – Rác, Kolouch, Kucsera – Švaňhal, Králík, Vodný. Trenéři Petr Fiala a Jan Tomajko.

Okomentuj jako první článek "Mora si doma s Pískem poradila, Pekr dal tři branky"