Mora těsně podlehla Znojmu

Hokejisté HC Olomouc první přípravný duel tohoto týdne prohráli. Ve Znojmě podlehli tamním Orlům o jednu branku.

Hanákům začátek utkání nevyšel právě ideálně. Ve druhé minutě inkasovali dvě branky, v osmé třetí a vypadalo to s nimi zle. Trenéři Fiala s Tomajkem ovšem dokázali mančaft o první pauze dobře nabudit. A prostřední třetina patřila hostů, vyhráli ji dva nula, trefili se Herman a Houdek. V poslední třetině se Mora dokonce dostala do vedení, ale Znojmu se nakonec podařilo strhnout stav na svou stranu.

Další přípravný zápas hraje Mora ve čtvrtek doma proti Třebíči (18.00).

Znojmo – HC Olomouc 6:5 (3:0, 0:2, 3:3)

Branky a nahrávky: 2. Uram (Pucher, Havlík), 2. Lattner (Bartoš), 8. Uram (Štach, Bořuta), 42. Pucher (Wharton), 49. Bořuta (Havlík, Pucher), 58. Lattner (Komínek) – 26. Herman (Pekr), 37. Houdek (Selingr, Diviš), 42. Herman (Řehák, Pekr), 46. Houdek (Pekr), 48. Kucharczyk (Diviš). Rozhodčí: Pokorný – Reich, Lukš. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. Diváci: 1182.

HC Olomouc: Halász – Ondrušek, Škůrek, Houdek, Bartoň, Lhotský, Schejbal, Staněk – Vodný, Rác, Selingr, Herman, Králík, Švaňhal, Diviš, Zbořil, Meidl, Řehák, Pekr, Kucharczyk. Trenéři Petr Vlk a Jan Tomajko.

Okomentuj jako první článek "Mora těsně podlehla Znojmu"