Mora veze tři body z Berouna

Hokejisté HC Olomouc cestovali k zápasu 40. kola 1. ligy do Berouna. Zpět domů se zasněženou republikou vrací se ziskem tří bodů. Domácí Medvědy Mora porazila 2:1, když jedinou branku gólman Martin Prusek inkasoval až sekundu před koncem řádné hrací doby.

Na první góly se v Berouně čekalo až do druhé třetiny, téměř do poloviny zápasu. Pak se podařilo dvakrát v rychlém sledu skórovat Hanákům. V končící 29. minutě zakončil kombinaci přesnou střelou Pekr. A o minutu a jedenadvacet sekund později přidal druhou olomouckou branku Šedivý. To bylo v přesilové hře. Mora měla v utkání spoustu šancí, ale domácího gólmana Furcha už víckrát nepřekonala, dvakrát ho zastoupila branková konstrukce. Beroun se podařilo dát gól až sekundu před koncem. To domácí hráli v šesti, když odvolali brankáře, a Hanáci byli ve dvojnásobném oslabení.

Beroun – HC Olomouc 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)

Branky a nahrávky: 60. Kupec (Švagrovský, Vlček) – 29. Pekr (Brančík, Ministr), 31. Šedivý (Černý). Rozhodčí: Jílek – Arazimová, Špringl. Vyloučení: 7:9, navíc Novotný (B) 10 min. Využití: 1:1.

HC Olomouc: Prusek – Tesařík, Ondrušek, Mikel, Bartoň, Lhotský, Staněk, Koma, Nedbálek – Vyrůbalík, Ministr, Pekr – Kucharczyk, Domin, Haluza – Šedivý, Černý, Polodna – Kolouch, Brančík, Meidl. Trenéři Petr Fiala a Jan Tomajko.

Okomentuj jako první článek "Mora veze tři body z Berouna"