Mora vystřílela fanouškům 325 piv

Olomoučtí hokejisté mají za sebou povedený začátek přípravy. Těsná prohra s mistrovským Třincem a vítězství nad vicemistrem z Vítkovic nepřinesly radost jen samotným hráčům, ale také jejich fanouškům. Kohouti totiž pro ně v obou zápasech vystříleli 325 piv Radegast Premium. Na pivo zve všechny fanoušky ve středu 10. srpna do olomoucké Radegastovny obránce Jakub Bartoň. S ním dorazí i Robin Staněk a Matěj Pekr, kteří se o vystřílená piva nejvíce zasloužili.

Úspěšné přípravné zápasy jsou u konce a díky skvělým výsledkům Mory budou mít 10. srpna ještě pokračování v olomoucké Radegastovně. „I díky podpoře našich fanoušků jsme s extraligovými týmy sehráli výborné zápasy. Jsem rád, že jsme jim dokázali vystřílet tolik piv. Chci pozvat všechny fanoušky Mory, aby do Radegastovny přišli a dali si s námi správně hořký Radegast,“ řekl ke středeční akci obránce Mory Jakub Bartoň.

Olomoučtí hokejisté nastříleli finalistům extraligy dohromady 7 gólů. Rozhodující přitom byla čísla dresů olomouckých střelců. Čím vyšší číslo měl střelec gólu na dresu, tím více piv fanouškům Mory vystřílel. Celkem se tak mohou fanoušci a hráči těšit na 325 piv Radegast Premium. Nejvíce se o to zasloužil střelec gólu proti Vítkovicím Matěj Pekr, který nosí na zádech číslo 95. Mladý obránce Robin Staněk byl s číslem 86 druhý nejlepší přispěvatel ke konečnému počtu piv.

Každý, kdo dorazí ve středu 10. srpna od 16. hod. do olomoucké Radegastovny, dostane poukaz na pivo Radegast Premium. Poukaz je platný jen v tento den. Setkání s hráči v čele s Jakubem Bartoňem začne v 17. hod. Aby fanoušci mohli dostat pivo zdarma, musí mít na sobě alespoň část oblečení v klubových barvách Mory, což je červená a bílá.

„Věřím, že do Radegastovny v Olomouci přijde hodně fanoušků, aby společně s hráči rozebrali nejen podařené přípravné zápasy, ale i nadcházející prvoligovou sezónu. Setkání fanoušků s hráči během sezóny určitě zopakujeme,“ řekl manažer značky Radegast Marek Málek.

Okomentuj jako první článek "Mora vystřílela fanouškům 325 piv"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..