Mora získala brankáře Trvaje z Komety

Hokejisté HC Olomouc mají druhou posilu pro novou sezonu. Z kádru extraligového vicemistra právě uplynulého ligového ročníku, Komety Brno, putuje na Hanou zkušený brankář Jiří Trvaj. Čtyřicetiletý gólman opouští jihomoravský celek po pěti letech. Trvaj se stal po sezóně volným hráčem. S Kohouty podepíše smlouvu v nejbližších dnech, a ve brankářské dvojici tak doplní Tomáše Vošvrdu.

Poté, co se rozhodl Tomáš Halász zkusit své štěstí v Pardubicích, bylo jasné, že bude muset najít vedení HC Olomouc za slovenského brankáře náhradu. A našlo ji ve jménu, které má v extralize velký zvuk. Smlouvu s Kohouty v nejbližších dnech podepíše čtyřicetiletý gólman Jiří Trvaj, jemuž v brněnské Kometě, se kterou ještě před pár dny bojoval o titul mistra České republiky, vypršela smlouva.

„Jsme rádi, že se nám Jirku Trvaje do našeho týmu podařilo dotáhnout. Je to hráč, který má obrovské zkušenosti z extraligy. Myslím, že poté, co odešel Tomáš Halász, vytvoří Jirka s Tomášem Vošvrdou vynikající brankářskou dvojici,“ říká na adresu nové akvizice Mory generální manažer Erik Fürst.

Okomentuj jako první článek "Mora získala brankáře Trvaje z Komety"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..