Na fanoušky Mory čeká v sobotu 160 piv

Fanoušci, kteří dorazí dostatečně brzy na sobotní zápas olomouckého týmu s Pískem, se mohou těšit na správně hořkou odměnu. Prvních 160 příznivců totiž získá zdarma pivo Radegast. Na začátku listopadu slíbil Radegast, že věnuje fanouškům 40 piv za každý zápas, ve kterém hráči Olomouce vystřelí alespoň 40 střel na gólmana soupeře. To vše na oslavu 40. výročí svého založení, které pivovar oslavil 3. prosince. Právě v ten den také platnost výzvy skončila. Nelehký úkol splnili Kohouti ve čtyřech zápasech.

„Radegast fandí moravskému hokeji a zároveň letos slaví významné výročí. Proto jsme přistoupili k této netradiční výzvě. Věřím, že si fanoušci piva užijí a oslaví tak narozeniny pivovaru,“ řekl manažer značky Radegast Pavel Kmínek.

Olomoučtí hráči se v útoku činili a fanouškům vystříleli 160 piv. „Jsme rádi, že jsme našim příznivcům udělali radost a vystříleli jim piva Radegast. Za to, že nás vytrvale hnali dopředu si to určitě zaslouží. Věříme, že v tom budou pokračovat i dál,“ pochválil fanoušky útočník Kohoutů Tomáš Zbořil.

Piva budou připravena pro prvních 160 fanoušků u všech vstupů do zimního stadionu. Na každém místě bude připraveno 40 poukázek, které fanoušci vymění za pivo v kterémkoliv stánku na zimním stadionu. Brány stadionu se otevřou v 16.00 hod.

Utkání HC Olomouc – Písek se hraje v sobotu 11. prosince od 17.00.

ČTĚTE TAKÉ
FOTO: Hráči Mory poseděli s fanoušky

Okomentuj jako první článek "Na fanoušky Mory čeká v sobotu 160 piv"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..