Na Nových Sadech je turnaj žen

Fotbalový turnaj žen na Nových SadechTurnaj na Nových Sadech (rok 2013).

Přišlo jaro a na Nové Sady se slétají fotbalistky. Místní oddíl žen tam v neděli pořádá tradiční turnaj. Domácí postaví dvě družstva složená ze starších a mladších hráček. Další pozvané týmy jsou družstva, která hrají špici MSDŽ (Havířov, Bruntál) a dále tým z krajské soutěže FK Lužkovice-Želechovice a Kopačky Osek nad Bečvou.

Loňské vítězství obhajuje domácí celek „Starších“, který před rokem dokázal nasbírat patnáct bodů. Naopak „Mladší“ hráčky mají zase co zlepšovat, protože tehdy nezískali ani jeden bod. Podrobnosti o loňském ročníku se můžete dočíst v článku Jarní turnaj vyhrály fotbalistky FK Nové Sady.

První zápas začíná v 10 hodin, ukončení a slavnostní předání cen i individuální ocenění za nejlepší hráčku, brankařku, střelkyni a talent turnaje předá v 15.30 hodin Karel Šimša, předseda komise olomoucké městské části Hodolany.

O krásné akce určitě nebude nouze. Co všechno se dá dělat s míčem třeba v lodičkách můžete shlédnout na videu.

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Na Nových Sadech je turnaj žen"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..