NÁZOR: Turnaj fans a bolavé nohy

Věci nejsou černé ani bílé. V případě turnaje fanoušků SK Sigma Olomouc to platí dvojnásob. V diskuzích a na webu Olomouckého deníku (ZDE) jsem se dočetl, že šlo o fiasko a brutalitu. Možná bych tomu i věřil, pokud bych se toho setkání na Zoře neúčastnil.

K těm černým věcem. Ano, na hráče tmavé pleti hučeli, což je neoddiskutovatelný fakt… Další výtky směřovaly na rozhodčí. Ale i když organizačně nebylo vše řízeno stejně „kvalitně“ jako v Gambrinus lize, tak člověk, který odehrál nějaký ten futsalový turnaj, asi uzná, že to žádná katastrofa nebyla. A co se týče okopaných nohou? Je to k neuvěření, ráno jsem normálně vstal z postele. Po třech zápasech v turnaji jsem byl dokopaný míň než za normální utkání v olomoucké futsalové lize. Tam jsou sice kvalifikovaní rozhodčí, ale hrát s nezatejpovanými kotníky je velká radost… Ono totiž světe div se, fotbal bolí.

Fotky z turnaje najdete ZDE

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

1 Komentář v článku "NÁZOR: Turnaj fans a bolavé nohy"

  1. osobně bych čekal, že Vánoční turnaj fanoušků Sigmy by měl mít jinou atmosféru, než futsal v Olomouci. A jestli tam rozhodčí písknou za každej zápas dvakrát – na začátku a na konci, pak bych doporučil je rovnou zrušit a šetřit peníze 🙂

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..