Nové Sady držely s favoritem dlouho krok

SONY DSCVe své přípravě na nadcházející sezónu si fotbalistky FK Nové Sady zahrály s ligovým celkem FC Zbrojovka Brno, jehož hráčky prověřily zvlášť ve druhém poločase hostující celek.

Úvod zápasu patřil domácím, ujali se brzy vedení a zatlačili Novosadské hráčky na jejich polovinu. Ty se ale nezalekly a postupně hru vyrovnaly, získávaly častěji míč, několikrát ohrozily domácí branku a předváděly dobré fotbalové kombinace. Srovnání na poločasový výsledek 2:2 zařídila svými góly výborně hrající Mokrušová po spolupráci s Lexovou.

Ve druhém poločase začaly postupně na hřišti převládat domácí fotbalistky, které se svým neustálým pohybem dostávaly více k zakončení a postupně tímto tlakem donutily hostující chybovat a ve druhé polovině tak trestaly třemi góly.

„Hráčky FK Nové Sady neudržely s Brněnskými tempo, dělaly chyby, které byly soupeřkami Zbrojovky Brno zužitkovány, zápas otočily a vyhrály 5:2 a svou roli favorita tak potvrdily. Za předvedený výkon, zvláště za první poločas, se ale Novosadské hráčky nemusí vůbec stydět, byly Brněnkám po většinu hry rovnocenným soupeřem, navíc nebyly v optimální sestavě a hrály teprve druhé přípravné utkání, takže nesehranost byla chvílemi vidět. Na všechny tyto chyby se musí holky zaměřit v dalším přípravném utkání v sobotu 15. března, kdy zajíždíme k soupeřkám z Valašského Meziříčí,“ řekla trenérka FK Nových Sadů Marcela Míšelnická.

FC Zbrojovka Brno – FK Nové Sady 5:2 (2:2)

Hráčky FK Nové Sady: Pikartová, Vytřísalová, Petrášová, Teindlová, Balusová, Hrabalová, Mokrušová, Nováková, Paděrová, Suchánková, Lexová, střídající: Slaninová, Božičevičová.
Góly: 2x Mokrušová

1 Komentář v článku "Nové Sady držely s favoritem dlouho krok"

  1. Zdravím Vás všechny z Brna a poprosil bych o popis fota jmény.Děkuji a pozdrav Hance Lexové!!!Zdeněk Hanke

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..