Nové Sady prohrály i v Jesenci

Velmi špatně vstoupili do I. A třídy fotbalisté Nových Sadů. V prvním kole prohráli 3:5 v Čechřicích. V nedělním druhém pak nezvládli zápas v Jesenci a podlehli 2:3.

„Děláme strašné chyby. Nenavázali jsme na disciplinované výkony z minulé sezony. Musíme se dát dohromady. Jsme zbytečně nervózní, když nedáme do patnácté minuty gól,“ řekl brankář Jiří Zbořil.

Přitom příprava se novosadským povedla herně i výsledkově. Jenže soutěžní zápasy jsou o něčem jiném a tým se navíc musí vypořádat se ztrátou. Odešel totiž záložník David Škoda. „Hraje to svou roli. Záloha se musí sehrát. Navíc teď nebyl Papica, což byla další nepříjemnost,“ doplnil Zbořil.

Jesenec – Nové Sady 3:2

Branky Nových Sadů: Novotný, Sedlář.

Sestava Nových Sadů: Zbořil – Kopp, Štěpánek, Dočkal, Hlavica – Raiskub, Andrýsek, Novotný, Zapletal – Sedlář, Trtil. Střídali: Christomidis, Ronza.

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Nové Sady prohrály i v Jesenci"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..