Novosadské fotbalistky nastřílely deset gólů

Děvčata Nových Sadů po minulém domácím zápase, kdy remizovala s družstvem SK Březnice 2:2, napravila toto ne příliš vydařené utkání vysokou výhrou 10:0 v Podivíně.

Do Podivína jely hráčky FK Nové Sady s odhodláním zvítězit. Družstvo Podivína v minulém kole porazilo družstvo žen Kostelce na Hané na jejich domácí půdě 2:4 a předpokládalo se tedy kvalitní a bojovné utkání. Bohužel ale, družstvo Podivína působilo zakřiknutě a odolávalo tlaku děvčat Nových Sadů pouze 6 minut, kdy skóre otevřela Míša Suchánková dorážkou do odkryté brány.

Za nedlouho, ve 21. minutě si připravila ke střele míč Míša Mokrušová a trefila prudkou střelou přesně k tyči domácí branku a zvýšila na 0:2. Potom přišla ke „slovu“ Hana Lexová, která v rozmezí dvaceti minut vsítila domácím pět skvělých gólů. Domácí se do šancí v podstatě nedostávaly, znepříjemňovaly však svou zhuštěnou obranou našim hráčkám možnosti dalších akcí. Proto Lucka Bartošková zvolila střelbu z dvaceti metrů a trefila přesně šibenici domácí branky. Svůj druhý gól v dnešním zápase si přidala ještě Míša Mokrušová v 72. minutě.

O pár minut později si svou akci znovu zopakovala Lucka Bartošková a do stejného místa opět z dálky překvapila domácí brankařku výstavním gólem na konečný stav 0:10.

Slavoj Podivín – FK Nové Sady 0:10 (0:4)

Nové Sady: Pikartová, Hanáková, Smičková, Vacová (46. min. Hrabalová), Kopečková, Paděrová, Mokrušová, Bartošková, Marková, Suchánková, Lexová.

Okomentuj jako první článek "Novosadské fotbalistky nastřílely deset gólů"