Novosadským chyběl jeden do tuctu

Novosadské fotbalistky přesvědčivě splnily roli favorita. V Šardicích jasně vyhrály 11:0. Hned v úvodu ale nejdříve několikrát překoply domácí branku, než se poprvé v tomto zápase trefila Kopečková, a to v 5. minutě po centru Harenčákové do vápna.

Poté začala úřadovat vysunutá Kubová, která se trefila 2krát v prvním poločase, a to vždy po výborném náběhu a umístění míče podél vybíhající brankařky s klidem přesně k tyči. Mezitím se ale také ve 27. minutě ukázala Barošová, která pohotově vypálila míč, který ji chytře zastavila Strnadlová přímo v pokutovém území.

Ve 35. minutě přidala další gól Kopečková, tentokrát z pokutového kopu. Těsně před poločasovým hvizdem se blýskla rychlým útěkem po pravé straně Lakomá a zkušeně zatáhla až do vápna a obstřelila vybíhající gólmanku – poločasový výsledek – 0:6.

Druhý poločas zahájila střelecky Kubová a v 57. minutě přidala svůj dnešní třetí gól, když přelstila domácí obranu zkoušející zahrát ofsajd systém, chytře vyběhla mezi dvě obránkyně a sama šla na gólmanku, kterou obešla a míč již dávala do prázdné brány – 0:7.

Poslední půlhodinka patřila Novosadské Mokrušové, která se blýskla čtyřmi výstavními góly a zvýšila tak skóre utkání. Mohla však přidat další, a to když prošla s míčem i přes domácí gólmanku Ingrovou, stála u brankové čáry a kolegiálně nahrála dobíhající Hrabalové pod sebe a k udivení všech však gól uznán nebyl, údajně pro ofsajd, jehož posouzení se vymykalo zcela všem možnostem pravidel. A tak výsledek zůstal pro Nové Sady zcela jednoznačný – 0:11.

Domácí utkání s TJ Slavoj Podivín hrají děvčata Nových Sadů v neděli 9. října v 12.30 hodin.

FK Šardice – FK Nové Sady 0:11 (0:6)

Branky: 5., 35.Kopečková, 10., 24., 57. Kubová, 27. Barošová, 44. Lakomá, 59., 66., 73., 83. Mokrušová. Rozhodčí: Voříšek – Hlavinka, Horňáček. Diváků: 100.

Nové Sady: Opletalová, Vytřísalová, Kopečková, Kubová, Slaninová, Harenčáková, Strnadlová, Mokrušová, Hrabalová, Barošová, Balusová, Ondruchová, Lakomá. Trenér: Pavel Rücker.

Šardice: Ingrová, Rozkydalová, Hykšová, Luskačová, Vavřinová, Válková, Mičková, Ivčičiová, Valentová, Cigánková, Grmolcová, Zicháčková, Pešová. Trenér: Andrea Pešová.

Okomentuj jako první článek "Novosadským chyběl jeden do tuctu"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..