OBRAZEM: Vítězem 3. ročníku zimní futsalové ligy se stala rezerva Masajů

Ve Slavoníně byl dokončen třetí ročník zimní futsalové ligy o putovní pohár Jardy Cvešpra. Pohár vybojovala rezerva slavonínských Masajů. Její dres oblékla řada výborných hráčů a byla v podstatě favoritem turnaje. Prohrála jen jednou, v prvním kole s Galatasaray. Další body ztratila až remízou v kole desátém.

FC Denilson Olomouc – PSB 2010 6:4 (3:2)

Nečekaný výsledek utkání o poslední místo na turnaji. Vítězství FC Denilson, úplně první, se skutečně nečekalo. Hosté byli papírovými favority, ale vázla jim střelba a na turnaji skončili úplně poslední… Skóre otevřel ve třetí minutě domácí Strážnický, v polovině první půle nejdříve Konečný vyrovnal a za necelou minutu Petula otáčel. To bylo však poprvé a naposled co hosté vedli. Domácí stihli ještě do přestávky strhnout vedení na svou stranu brankami Brixe a Rajhela. Do druhé půle vstoupili lépe hosté, když Vybíral srovnal, ale domácí brankami Tesaříka a Rajhela odskočili o dvě branky. Deset minut před koncem ještě Petula vykřesal hostům naději snížením na 5:4, poslední slovo však měli domácí. Vítězství pečetil svým druhým gólem v utkání Brix. Branky: Brix 2, Rajhel 2, Strážnický, Tesařík – Petula 2, Konečný, Vybíral.

Second Wave – N.T.P. 3:5 (2:2)

Jednadvacátou příčku na turnaji si po vyrovnaném boji vybojoval tým N.T.P., kterému vyšel lépe druhý poločas. V první půli totiž domácí stačili jednobranková vedení hostů eliminovat. Na gól Stejskala ve třetí minutě bleskově odpověděl Vejražka a na branku Kargera v desáté minutě reagoval po pěti minutách M. Pospíšil. Ve stejném duch se odvíjela i první část druhé půle, když na gól Švarce odpověděl za dvě minuty opět M. Pospíšil. Až v závěru se v krátkém intervalu dvakrát prosadil Švarc, domácí již kontrovat nedokázali. Branky: M. Pospíšil 2, Vejražka – Švarc 3, Stejskal, Karger.

Aston Pila 98 – Pivní balet 06 6:5 (1:3)

Prvoligová „Astonka“ se celý turnaj trápila a lehké to neměla ani v duelu o devatenácté místo. Krátce před změnou stran totiž prohrávala již 0:3 (Žáček, Neubauer, Janošík). Prapor zvedl krátce před koncem první půle Blaťák, který na začátku druhé půle přidal i kontaktní gól. Po sedmi minutách hry druhého poločasu vyrovnal Švestka a dvanáct minut před koncem otáčel vývoj Veselský. Hosté ještě zazlobili, když ve stejné minutě srovnali Neubauerem, ale další branka Veselského a střela Marka Vystrčila na hosty již stačila. Ti dokázali jen snížit na konečných 6:5. Autorem poslední branky utkání byl Žáček. Branky: Blaťák 2, Veselský 2, Švestka, Marek Vystrčil – Žáček 2, Neubauer 2, Janošík.

United Players – Velký Týnec 3:0 kontumačně

O sedmnácté místo se nehrálo. Týnečtí měli již povinnosti ve „velkém“ fotbale, k utkání se nemohli dostavit a prohráli bez boje.

FOFO tribuna – Synergies Slatinky 3:7 (1:1)

Patnácté místo uhráli borci ze Slatinek. Domácí FOFO soupeřům jejich úkol velmi usnadnilo, když do utkání nastoupilo jen se třemi hráči v poli. Další hráči na doplnění stavu se na hřišti objevili až ve 40. minutě hry, když jejich kolegové prohrávali již 1:7. Mezi 27. a 37. minutou zaznamenali hosté šest branek. Čtyři byly připsány Dostálovi a dvě Labounkovi. Tu úvodní dal již ve druhé minutě Sedláček. Za domácí dal všechny tři branky Bartošek, což mu stačilo na to, aby se stal nejlepším střelcem celého turnaje. Branky: Bartošek 3 – Dostál 4, Labounek 2, Sedláček.

Rychlá Rota – PS Beton 4:12 (2:5)

Duel o celkové 13. místo byl jednoznačnou záležitostí druholigového Betonu. Brankami Tvardíka, Stehlíka a Jordy vedli hosté již v šesté minutě 0:3. Až po dalším gólu Tvardíka se konečně dostali ke slovu i domácí. Korekci zařídil dvěma brankami Janků. Skóre poločasu uzavřel Křižan. Druhý poločas se nesl téměř ve stejném duchu jako první část utkání. Střelecky se významně předvedl Tvardík, který se mezi tyče trefil ještě čtyřikrát, dvě branky přidal Ministr a jednu Uličný. Za domácí snižoval na 3:7 Macek, do listiny střelců se zapsal ještě jednou Janků. Branky: Janků 3, Macek – Tvardík 6, Ministr 2, Stehlík, Jorda, Křižan, Uličný.

KSN Masajové A – Sokolka Horka 0:7 (0:5)

Jedenácté místo si celkem bez problémů vybojovala Horka. V 16. minutě vedla už 0:5 brankami Seidla, Popelky Stodoly a dvěma trefami Havlíčka. Další góly si hosté připsali až v závěru. Potřetí v utkání se trefil Havlíček, poslední slovo měl Popelka. Domácí se na konci utkání nedokázali smířit s blížícím se debaklem, odnesli to vyloučeními (Vrzal ze hry, Polák z lavičky) a dohrávali se třemi borci v poli… Branky: Havlíček 3, Popelka 2, Seidl, Svoboda.

Lůzři – Foersterova 1:2 (0:1)

Vyrovnaný zápas o devátou příčku vyhrál celek Foersterova. Trošku se štěstím, protože po úvodním gólu Šůstka mladšího ze čtvrté minuty, mohli domácí v 15. minutě srovnat z pokutového kopu, ale gól nepřišel. Až po změně stran vyrovnal Římský, na penalty však nedošlo. Deset minu před koncem dal vítězný gól Šůstek junior. Branky: Římský – Šůstek mladší 2.

Galatasaray – FC Křídla 1:4 (0:2)

Domácí postrádali Hovorku, adepta na krále střelců i také Gehra. Hostům se tak otevřela šance na kvalitní výsledek, kterou dokázali využít. Do vedení šli v 10. minutě gólem Šrámka. Skóre poločasu určila trefa Kouřila. Po přestávce si Kouřil připsal do tabulky střelců další dvě branky, za domácí zaznamenal čestný úspěch motor týmu Galus. Tým FC Křídla si vítězstvím zajistil celkově sedmou příčku na turnaji. Branky: Galus – Kouřil 3, Šrámek.

STEP STYLE – Jívová 4:3 (1:1)

Páté místo na turnaji vybojoval po vyrovnaném průběhu domácí STEP STYLE. Lepší vstup do utkání měli hosté, kteří šli do vedení v osmé minutě brankou Hampla. Domácí srovnali o deset minut později Hofmanem a po přestávce šli do vedení díky dvěma trefám Mikuše. Hosté se ovšem nevzdali a poměrně rychle srovnali krok. Kontaktní gól dal Hampl, vyrovnával Vrána. Vítěznou branku zařídil, jako již několikrát na turnaji, nezmar Dobrovský. Branky: Mikuš 2, Hofman, Dobrovský – Hampl 2, Vrána.

Nový Svět – FC Chelsea 10:3 (4:1)

Jednoznačný výsledek utkání o třetí místo. Nový Svět vedl v 11. minutě 3:0, když skóre otevřel ve druhé minutě Alka a další dvě branky přidal Kubes. Ve dvanácté minutě zazlobil Folprecht, ale domácí se nezalekli a poločas vyhráli 4:1, když mířil přesně Benda. Po přestávce otevřel kanonádu Otava, další branky přidali postupně Kubes, Meixner, Alka a Tandler. Za hosty snižoval na 5:2 Šmída a na 7:3 Folprecht. Tečku za utkáním udělal svou čtvrtou brankou v utkání Kubes. Branky: Kubes 4, Alka 2, Benda, Otava, Meixner, Tandler – Folprecht 2, Šmída.

KSN Masajové B – FC Lyons 3:2 (2:2)

Díky své hvězdné sestavě byla papírovým favoritem utkání a tím na celkové vítězství domácí rezerva. Neměla to ovšem vůbec jednoduché, neboť dvě dělovky Nestrojila (druhá a patnáctá minuta) dostaly do vedení celek hostů. Naštěstí pro domácí přišel kontaktní gól po několika sekundách hry, autorem byl nestárnoucí Muchka. Navíc se na hřišti objevil Sedlář, do branky naskočil Děreš, domácí zpřesnili hru a ve dvacáté minutě předvedli nejhezčí akci utkání. Na jejím konci poslal do vápna přesný centr Muchka a nechytatelný volej Sedláře znamenal srovnání stavu. Rozhodnutí o vítězi celého turnaje přišlo šest minut po přestávce. Autorem zlatého gólu byl Hampl. Vítězný celek nastoupil v sestavě Majzlík (Děreš) – Lojka, Stryk, Suchánek, Hampl, Dombi, Sedlář, Muchka.

Branky: Muchka, Sedlář, Hampl – Nestrojil 2.

Střelecká tabulka:

22 – Bartošek (FOFO Tribuna),
21 – Peřina (STEP STYLE), Hovorka (Galatasaray),
20 – Havlíček (Sokolka Horka),
19 – Študent (FC Chelsea), Křižan (PS Beton), Kubes (Nový Svět),
18 – Tvardík (PS Beton),
16 – Kubáček (Lůzři), Švestka (Aston Pila 98),
15 – Folprecht ( FC Chelsea),
13 – Vykydal (FC Křídla), Kozák (Foersterova),
12 – Janíček (Masajové B), K. Strážnický (Rychlá Rota), Vrána (Jívová), Muchka (Masajové B), Švarc (N.T.P.),
11 – Hruška (Nový Svět), Jorda (PS Beton), Neubauer (Pivní balet 06),
10 – Semjon (STEP STYLE), Kouřil (FC Křídla), Dostál (Synergies Slatinky),
9 – Majzlík (Masajové B), Vymazal (Slatinky), Krumpolc (Lůzři), Janků (Rychlá Rota), Macek (Rychlá Rota), Šůstek mladší (Foersterova), Šůstek starší (Foersterova), Tandler (Nový Svět), Hofman (STEP STYLE), Hampl (Jívová), Sedlář (Masajové B),
8 – Hammer (Masajové A), Hojgr (FOFO tribuna), Šrom (FC Lyons), Lachnit (FOFO tribuna), Ministr (PS Beton), Mikuš (STEP STYLE), Petula (PSB 2010), Veselský (Aston Pila 98),
7 – Geletič (Foersterova), Suchánek (Masajové B), Gehr (Galatasaray), Stehlík (PS Beton), D. Seidl (Sokolka Horka), Dobrovský (STEP STYLE), Benda (Nový Svět), Otava (Nový Svět),
6 – Fiala (Nový Svět), Jiří Pospíšil (Secon Wave), Drozd (Sokolka), Navrátil (Pivní balet 06), Ehrenberger (Velký Týnec), Trajer (Foersterova), Pirkl (Sokolka), Schmidt (Jívová), Kolář (Masajové A), Dráb (FOFO Tribuna), Popelka (Sokolka), Šrámek (FC Křídla), Šmída (FC Chelsea), L. Strážnický (FC Denilson), Marek Vystrčil (Aston Pila 98), Žáček (Pivní balet 06),
5 – Dočkal (Jívová), L. Sokol (FC Lyons), Mazáč (Jívová), Kovařík (Velký Týnec), Švéda (Velký Týnec), Majer (Velký Týnec), Bureš (Slatinky), Caldr (FC Lyons), Žibrita (United Players), Filip (United Players), Švec (Lůzři), Muzikant (United Players), Meixner (Nový Svět), Nestrojil (FC Lyons),
4 – J. Vymazal (PSB 2010), T. Sokol (FC Lyons), Lojka (Masajové B), Krzyžánek (Second Wave), Kaláb (PSB 2010), Pančochář (United Players), Stryk (Masajové B), Streit (STEP STYLE), Stehlík (Rychlá Rota), Kvapil (FC Denilson), Sedláček (Galatasaray), Vymazal (PSB 2010), Bezděk (FC Lyons), T. Havlík (Jívová), Dombi (Masajové B), Ponížil (United Players), Polák (Masajové A), Galus (Galatasaray), Hampl (Masajové B), Alka (Nový Svět), Konečný (PSB 2010), Vybíral (PSB 2010), M. Pospíšil (Second Wave), Sedláček (Synergies Slatinky),
3 – Krejčí (United Players), Stránský (United Players), Doležel (Denilson), Kopečný (Masajové A), Marek Navrátil (Aston Pila 98), Vrzal (Masajové A), Kročil (Galatasaray), Laštůvka (Aston Pila 98), Janda (Pivní balet 06), Helpr (Velký Týnec), Kmecík (Nový Svět), Pan Than Tiet (United Players), Holubík (STEP STYLE), Schvartz (Lůzři), Selucký (FC Křídla), Panáček (FC Křídla), Vymětal (Nový Svět), Hulín (Sokolka Horka), Uličný (PS Beton), Stodola (Sokolka), Brix (FC Denilson), Rajher (FC Denilson), Labounek (Synergies Slatinky),
2 – Hejl (Second Wave), Pavel Kuchyňa (FC Chelsea), Mudrák (FC Chelsea), Alka (Sokolka Horka), Krňávek (Foersterova), Novotný (Lůzři), Halouska (United Players), Strážnický (Second Wave), Lintner (Velký Týnec), Ides (Sokolka), Pudel (PS Beton), Martin Vystrčil (Aston Pila 98), Okleštěk (Rychlá Rota), Jašek (N.T.P.), Čmiel (PS Beton), Liška (FC Lyons), Alka (Nový Svět), Mik (STEP STYLE), Žibřica (United Players), Grofek (Lůzři), Gajdaczek (Chelsea), Lojka (Chelsea), Marousek (FC Křídla), Navrátil (Masajové A), Vlček (Aston Pila 98), Dostál (PS Beton), Chmela (Jívová), Kratochvíl (Jívová), Žibřita (United Players), Venoušek (N.T.P.), Šigut (Velký Týnec), Bahounek (Lůzři), Hartman (Masajové A), Římský (Lůzři), Tesařík (FC Denilson), Karger (N.T.P.), Blaťák (Aston Pila 98). (res)

Podívejte se  na fotky ze sobotních zápasů.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Okomentuj jako první článek "OBRAZEM: Vítězem 3. ročníku zimní futsalové ligy se stala rezerva Masajů"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..