OBRAZEM: Sigma se Zbrojovkou jen remizovala

Olomoučtí fotbalisté ve svém předposledním utkání před odjezdem na soustředění do Rakouska remizovali ve Slatinicích se Zbrojovkou Brno 1:1.

SK Sigma Olomouc – Zbrojovka Brno 1:1 (1:0)

V první půlce staronového účastníka Gambrinus ligy výrazně přehrávali, nedokázaliale ze své převahy vytěžit víc, než gólovou dorážku Marka Heinze. Tři střely přitom trefily břevno brněnské branky.

Na hrotu se dobře předvedl Martin Doležal, který byl proti svým bývalým spoluhráčům silnější v soubojích, zády k brance dokázal dobře přebírat míče a vyhrávat hlavičky. Hodně aktivity ukázal i Michal Hubník, v největší šanci při hlavičce z malého vápna v úvodu druhé půle ale mířil mimo.

To už Sigma ubrala plyn a ve velkém vedru a bez střídání mohla zapomenout na svou převahu z prvního dějství. Zbrojovka sice i dál působila neškodným dojmem, přesto dokázala v devadesáté minutě srovnat, když ze strany dorážel do odkryté branky Král.

Branky: 32. Heinz – 90. Král. Rozhodčí: Machálek. SK Sigma: Zlámal – Janotka, Golban, Škerle, Vepřek – Pospíšil, Rossi, Heinz – Schulmeister, Doležal, Hubník. Trenér Roman Pivarník.

[pe2-gallery album=“aHR0cDovL3BpY2FzYXdlYi5nb29nbGUuY29tL2RhdGEvZmVlZC9iYXNlL3VzZXIvMTA1OTIwMjgxOTczNDY1NDMxMDkxL2FsYnVtaWQvNTc2MjM3ODE5MzEyMzc1NTA1Nz9hbHQ9cnNzJmFtcDtobD1lbl9VUyZraW5kPXBob3Rv“]

Okomentuj jako první článek "OBRAZEM: Sigma se Zbrojovkou jen remizovala"