OHL: Dvanácté kolo nepřineslo žádné překvapení

Kačeři stříleli

Milo Olomouc – Kačeři Uničov 3:11 (0:5, 1:5, 2:1)

Branky: Seupersadsingh, Vitásek – Honsch (Žákovčík), Muller (Huňka), Axman (Hofr), Honsch (Malý), Parma (Honsch), Rotrekl (Hofr), Rotrekl (Muller), Rotrekl, Rotrekl (Muller), Peč (Klíč), Honsch (Peč).

Rozhodčí: Dopitová, Loun. Vyloučení: 7:7

Jedenáct, tak jedenáct. Tolik lidí mělo na soupisce Milo a přesně tolik gólů také inkasovalo. Uničov se s posledním týmem OHL vůbec nemazlil a šel od prvních minut za vítězstvím.

Po dvou třetinách to vypadalo na až neskutečně hanebný výprask. Díky sportovnímu přístupu Kačerů, kteří sportovně snížili tempo ve třetí části, nakonec skóre nenarostlo do neskutečných mezí. I tak však lídr tabulky vyhrál víc než suverénně 11:3.

Buldočí okénko

Mitril Olomouc – Buldoci Olomouc 2:4 (1:0, 1:0, 0:4) (Foto ZDE)

Branky: Smětal, Rozsypal – Brumar, Háger, Albrecht, Martínek.

Rozhodčí: Novotná, Novotný J., Vožda. Vyloučení: 2:3.

V sobotu jsme hráli veledůležitý špíl s Barmany o účast v elitní čtverce, tedy play-off. Před zápas nám zařídila MORA s DUKLOU 2:3 po samostatných nájezdech.

Buldoci v roli hostů přijeli na stadion Barmanů především potvrdit body získané v minulém kole s Tršicemi. Avšak utkání se vyvíjelo dlouho úplně jinak. Mitril se brzy ujal vedení v zápase brankou Petra Smětala (chytře tečovaný puk za záda bezmocného Změldy). Nám hostům vadil hlavně pohyb domácích a výkon brankáře Peti Zatloukala! Jeho zákroky by se daly označit za televizní a brzy získal takřka reprezentační formu.

V první třetině hrál Mitril chytrý hokej. Přišlo jich deset a tím pádem hráli úsporně. Pozorně bránili a vyráželi na zteč do protiútoků.

Nejhůř nám bylo na začátku druhé třetiny, kdy se šikovnou tečí Mitril ujal vedení už v 16. minutě. Buldoci nesložili zbraně a dobývali svatyni skvělého Zatloše sami.

Krátce po začátku třetí třetiny Buldoci snížili na 1:2 a zakousli se do soupeře. S vyrovnáním se nespokojili a pokračovali dál. Albi v jednom ze závarů poslal žluté do vedení 3:2 a těsně před koncem El bunda nechytatelnou bombou rozhodl o vítězství Buldoků.

Tršice nezaváhaly

Autodemont Hynkov – Everest Tršice 3:7 (0:2, 2:3, 1:2)

Branky: Šteier, Lehečka, Man – Vodička 2, Ševčík 2, Preč, Fiala, Frank.

Rozhodčí: Dopitová, Loun. Vyloučení: 5:7. Navíc Kratěna (Hynkov) 10+do konce za nesp. chování, Nerušil (Hynkov) 2+10 zásah do oblasti hlavy.

Tabulka střelců

22 Honsch (Uničov),14 Vitásek (Milo),Nerušil (Hynkov),11 Fiala,Skopal,Horák(Tršice),

10 Vodička (Tršice),Lakomý (Milo),Man (Hynkov),Jašek (Buldoci),9 Frieb(Tršice), Liptaj (Hynkov),Lakomý (Buldoci),8 Peč,Rostrekl (Uničov),7 Smékal (Tršice), Parma (Uničov),6 Frank (Tršice),Brumar (Mitril),Navrátil (Uničov),Kavulič (Hynkov), Hager (Buldoci).

Soutěž slušnosti
1. Mitril Olomouc                              122 tr.min.
2. Buldoci Olomouc                          146
3. Milo Olomouc                                158
4. Autodemont Hynkov                    216
5. Everest Tršice                                224
6. Kačeři Uničov                                299

2 Komentáře v článku "OHL: Dvanácté kolo nepřineslo žádné překvapení"

1. Gratulace Tondovi Košákovi k výborně zachytanému utkání proti Milu.

2. Tak Nero dostal vysoký trest za úder do oblasti hlavy? Už minule psal Opl, že jeho tomahawk svištěl vzduchem a trefil soupeřovy záda. Ten chlapec vskutku umí. Je výborný střelec i lovec. Pánové a dámy rozhodčí, vemte to prosím na vědomí. Hi hi.