OHL: Kačeři nadělili Mitrilu a vedou

Buldoci Olomouc – Everest Tršice 4:2 (2:1, 0:1, 2:0)

Branky: Lakomý 2, Jašek, Michal Žovinec – Smékal, Vodička.

Buldočí okénko

Děkuji vám všem za dnešní hrdinský výkon. Sestavu jsme neměli optimální, neboť nám chyběli osvědčené opory Čolek+Pavka+Staňa.

Minimálně týden se snažil špičkový brankář Změlda u našeho výborného kamaráda fyzioterapeuta Aldy MITRIL Zatlíka, odstranit velké bolesti zad. Povedlo se a Změlda měl v sobotu svůj DEN a Buldoky dovedl k cennému vítězství.

Úvod zápasu poznamenal faul Boudy na unikajícího kapitána Tršic, ze kterého bylo trestné střílení. Změlda, podobně jako Vokoun, toto elegantně vyřešil a nás psychicky pozvedl.

Brzy potom po nezištné kombinaci s El bundou, se řítil na brankáře Tršic Krejčího buldočí snajper Laco, který vstřelil první branku utkání, když puk usměrnil pod horní tyčku. Naše radost byla převeliká.

Laco byl při chuti a brzy připravil při závaru před brankou soupeře další šanci pro centra Jašu a bylo to rázem 2:0. Těsně před sirénou však tršičtí snížili na 2:1.

Druhá třetina se hrála v tempu, oba týmy se soustředily především na bránění. Buldoci přečkali dvě oslabení 3:5 a z každé příležitosti zakončovali. Takto Jaša svým osobitým herním stylem se natlačil do šance a na dvakrát zakončoval. Žel do lapačky Krejčího. Opět jsme ztrátou koncentrace dostali branku ze samostatného úniku dva na jednoho (2:2).

Poslední třetinu Buldoci kontrolovali. Ještě se znovu prosadil Laco střelou mezi kruhy (3:2). Michal Žova dal po bratrské spolupráci gól na 4:2. Buldoci si vzali pět minut před koncem oddechový čas. Soupeř ale už do konce utkání nevstřelil gól, nezlobil a ani neodvolal brankáře. Power-play se nekonala!

Po závěrečném hvizdu hlavního sudího, jsme zvedli hokejky a poděkovali všem jedenácti divákům na tribuně.

Závěrečná boxerská vložka mezi Žovou a Lukášem Fialou, byla jen pro naše věrné diváky…

Kačeři Uničov – Mitril Olomouc 7:0 (2:0. 3:0, 2:0)

Branky: Axman 2, Navrátil, Burda, Hönsch, Parma, Peč.

Díky vítězství se borci z Uničova dostali na první místo.

TJ Milo Olomouc – Autodemont Hynkov 5:8 (2:2, 1:5, 2:1)

Branky: Vitásek 2, Seupersadsingh, Krejčiřík, Husák – Mann 2, Polášek st. 2, Komínek, Nerušil, Steier, Liptaj.

V posledním duelu 11. kola OHL na sebe narazil Hynkov s Milem. Řadu hráčů Mila postihla těsně před zápasem nevolnost, v některých případech nechuť.

Hynkov ukolébán nevelkým počtem hráčů TJ začal utkání velmi vlažně. Do brejku se dostala dvojice Petr Vitásek a Brandon Seupersadsingh. Druhý jmenovaný poslal Milo nečekaně do vedení z něj se však modří neradovali dlouho. Hynkov dokázal v oslabení srovnat.

Výsledková přetahovaná pak pokračovala až poloviny druhé třetiny, kdy si Hynkov vypracoval rozhodující náskok. Po dvou dějstvích svítil na světelné tabuli stav 7:3 pro Autodemont a nic nenasvědčovalo, že by ze zápasu mohlo být drama. Jenže to přišlo a dokonce dvakrát. Nejprve když se zjistilo, že není zaplacený led a třetí část se tak prakticky celá nehrála na čistý čas.

Se zvláštní situací se Milo vyrovnalo lépe a dvěma góly se najednou dostalo zpátky do hry. Na víc se však modří nezmohli. Za zmínku ještě stojí smutný moment, kdy centr první formace Hynkova Nerušil přišel o svou nejoblíbenější hokejku. Nutno dodat, že se s ní rozloučil stylově. Horní konec hole použil jako tomahavk a prokázalo výbornou mušku, když se na šířku jednoho pásma nemýlil a bezpečně zasáhl unikajícího mladého Kanaďana do zad.

Tabulka
1. Kačeři Uničov 11 7 3 1 63:31 17
2. Everest Tršice 11 8 0 3 77:31 16
3. Autodemont Hynkov 10 6 1 3 54:49 13
4. Buldoci Olomouc 9 4 1 4 41:41 9
5. Mitril Olomouc 11 1 2 8 34:68 4
6. Milo Olomouc 10 0 3 7 38:85 3

2 Komentáře v článku "OHL: Kačeři nadělili Mitrilu a vedou"

  1. Bohdan „NERO“ je šikovný prakticky na všechny sporty. V malé kopané hraje první ligu, kterou i vyhrál. To s tím tomahavkem mě mile překvapilo. Pravda, bydlí téměř na předměstí, kde se občas zatoulá i nějaká zvěř. A on není líný se napapat, takže je schopen se naučit i lovu. A hlavně je s ním sranda.

  2. Jojo, souhlasím, je fakt dobrej. A ještě k tomu je handicapovanej, nikdy mu nenarostl krk. Obdivuhodnej kluk.

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..