Olomouc pro mě byla priorita, říká Varadi

Trenér Sigmy Zdeněk Psotka po skončení sezony říkal, že dojde ke změnám v kádru. První z avizovaných posil je plzeňský útočník Adam Varadi. „Oslovili jsme ho již před dvěma lety. Tenkrát jsme se k němu nedostali, šel hostovat do Baníku,“ říká trenér Sigmy Zdeněk Psotka.

Kam dál: Další posilou Sigmy bude nejspíš Heinz

Šestadvacetiletý Varadi, který poslední dvě sezony hostoval v Ostravě, podepsal na Hané smlouvu na tři roky. „Mám to kousek od Ostravy. To byla moje priorita, protože se mi narodila dcera,“ říká útočník.

Přestupovou částku kluboví funkcionáři nesdělili. „Pro nás to je přestup z kategorie drahých. Fanouškům jsme slíbili, že když někoho prodáme, tak za tyto peníze koupíme kvalitního hráče. Částku vám říct nemůžu,“ uvádí předseda představenstva SK Sigma Olomouc Josef Lébr.

Rychlonohý útočník nastoupil do 168 ligových zápasů v nichž nastřílel 32 branek. Sigma pro něj bude pátým týmem v Gambrinus lize. Odchovanec Baníku Ostrava hrál ještě za Žižkov, Teplice a Plzeň.

Tím však příchody na Hanou nekončí. V pondělí by měl klub představit další dvě nové tváře.

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Olomouc pro mě byla priorita, říká Varadi"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..