Basketbalistky zahodily dresy a nafotily akty

Odvážnou formu propagace svého oddílu zvolily olomoucké basketbalistky. Odložily nevzhledné dresy, nechaly promluvit své ženské půvaby a nafotily akty, ze kterých vznikl kalendář na rok 2011.

Myšlenka vzešla z potřeby vydělat si na sportovní vybavení a nákladné cestování po zápasech. „Nápad vznikl někdy na letním soustředění před sezónou. Inspirací nám byly sportovní kalendáře ostatních oddílů. Také jsme přemýšlely o sportovních fotkách, ale pak jsme si s holkama řekly, že zkusíme akty. Chtěly jsme si vydělat na sportovní vybavení a peníze na cesty za zápasy venku. Tohle byla jedna z možností,“ řekla kapitánka Gabriela Svobodová.

Jak se k myšlence odvážných fotek postavilo okolí hráček? „Trenér nejprve slíbil, že se taky nechá vyfotit, ale pak vycouval. Ale jeden kalendář si prý určitě koupí. Rodiče měli trochu obavy, ale když viděli výsledek, byli nadšení. Fotky se povedly,“ pokračovala Svobodová. V kabině nebylo hráčky, která by se fotit odmítla. „Ze začátku tam byl jeden vzdor, ale v rámci kolektivu spoluhráčka ustoupila,“ smála se basketbalistka SK UP.

Odvážnou myšlenku podporuje i trenér Karel Hůlka. „Je to dobrá propagace, která nijak nezasahuje do průběhu tréninkového procesu, takže to beru jako něco navíc, co holky dělají pro svůj klub. A proč jsem se na focení nepodílel? Svou fotkou bych to holkám asi jen kazil,“ řekl Hůlka.

Nástěnný kalendář dvanácti fotografií olomouckých basketbalistek už je v prodeji za cenu 200 korun. K dostání je v cestovní kanceláři Neckermann v Riegrově ulici v Olomouci a také při domácích utkáních SK UP ve Sportovní hale na Lazcích u asistenta trenéra Filipa Štrause. Ostatní zájemci z celé republiky mají možnost zakoupit si kalendář přes internetovou aukční síň Aukro.

1 Komentář v článku "Basketbalistky zahodily dresy a nafotily akty"

  1. Hmmmmmm bez komentáře

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..