Olomoucký výběr vypadl z národního poháru

Hokejbalisté HBC Olomouc 2010 vypadli z národního poháru. Ve druhém kole prohráli na domácím hřišti s Malenovicemi 2:3. Olomoucký výběr nastoupil k utkání s pouhými dvěma útoky. Hosté se ujali vedení dvěma brankami vstřelenými v rozmezí jedné minuty v první třetině. Třetí branku vstřelili ve druhé části. Domácí korigovali až v závěrečném dějství. Malenovice ukazovaly proč jsou vedoucím týmem 1. NHbL-východ, přesto jim však byli domácí v některých fázích hry vyrovnaným soupeřem.

HBC Olomouc 2010 – TJ ACS Malenovice SV 2:3 (0:2, 0:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 32. Jiří Moser (Pospíšil), 45. Pospíšil (Srnec, Jiří Moser) – 12. Havlík (Šimíček, Pešat), 13. Jankovič (Navrátil, Kadlčák), 17. Šimíček (Pešat). Rozhodčí: Kijonka – Pikula. Vyloučení: 4:5. Přesilovky: 4:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Střely: 18:27.

Olomouc: Změlík – Tinkl, Hégr, Příhoda, Hudec – Šajna, Srnec, Jašek, Moser Jiří, Horák, Pospíšil.

Malenovice: Kašpárek (od 23. Terna) – Kačor, Rzesotto, Novák, Chmela – Navrátil, Kadlčák, Sloboda, Pešat, Havlík, Šimíček, Jankovič, Vingárek. Trenér Hložánek.

Okomentuj jako první článek "Olomoucký výběr vypadl z národního poháru"