Olomoučtí baseballisté startují sezonu

Skokani Olomouc zvou své fanoušky a příznivce na Opening Day 2022. Přijďte v sobotu 9. 4. 2022 na baseballový stadion Skokanů na Lazce. Můžete se těšit na dva úvodní zápasy 1. ligy mužů. Skokani vyzvou Blesk Jablonec.

První duel začíná ve 13:00 hodin. Neváhejte však a přijďte určitě dříve. Slavnostní zahájení, začne již ve 12:30. Sólista olomouckého divadla Jakub Rousek zazpívá českou hymnu před nastoupenými týmy, pozvaní hosté nadhodí první letošní nadhozy, představíme Vám nové logo a kolekci dresů A týmu, poslechnete si Skokanskou hymnu za přítomnosti autora Libora Navrátila, můžete se těšit na dvojí tombolu. Občerstvení zajištěno. Zájemci si budou moci vyzkoušet rychlost svého nadhozu či možnosti odpalu na nadhazovací stroj. Vstupné 50,- Kč.

Olomoucký tým pro letošní sezonu posílil z extraligových klubů (hlavně z Brna). Dalším důležitým aspektem je kompletní zimní příprava a kvalitně zvládnuté přípravné zápasy. Mimo posil olomoucký baseball představí i nové dresy. Trenérské duo Voják – Schneider perfektně připravili tým a v sobotu bude k vidění kvalitní baseball. Takřka každý post byl posílen a na olomouckém hřišti fanoušci uvidí bývalé reprezentanty.

Sobotní odpoledne bude ve znamení zahájení sezony a Ty u toho nemůžeš chybět. Přijď na baseballový stadion a užiješ si mnoho nejen sportovní zábavy. Skokani Olomouc hrají své zápasy na Lazcích – za lanovým centrem či vedle koňské arény.

Seznam nadcházejících domácích zápasů:

  • 9. dubna: Skokani vs. Blesk Jablonec
  • 16. dubna: Skokani vs. SaBaT Praha
  • 14. května: Skokani vs. Pelikans Bučovice

Autor

Jiří Novotný
Můj veskrze kladný vztah ke sportu je stvrzen i tím, že již takřka čtvrtstoletí pracuji na Fakultě tělesné kultury UP. Navíc jsem olomoucký patriot a nadšený amatérský fotograf, což je - domnívám se - dobrá kombinace pro to, abych propagoval regionální sport na tomto webu.

Okomentuj jako první článek "Olomoučtí baseballisté startují sezonu"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..