Olomoučtí baseballisté vyzvou o víkendu soupeře z jihu Moravy

Nový rok, nová liga, nová šance. I tak by se dal shrnout začátek ligy v podání Skokanů. Olomoučtí baseballisté již nehrají Extraligu a v letošní sezoně budou hrát v 1. lize, která je více známá jako Českomoravská Liga.

Kádr hanáckého klubu doznal markantních změn a do popředí se dostalo dravé mládí. Generační obměnu budete moci sledovat již tuto sobotu, protože se koná Opening Day 2020. Olomoučtí baseballisté vyzvou celek Pelikans Bučovice. V sobotu 6. června se můžete těšit na úvodní double hanáckého Áčka. Hraje se klasicky od 13.00 a 16.00 a doufejme, že počasí bude přát dobré hře.

Soupeřem jsou Pelikáni z Bučovic. Tento tým před několika lety postoupil z Jihomoravské oblasti a umisťuje se spíše v 2. polovině tabulky. Jelikož se jedná o olomouckou premiérovou sezonu, tak s tímto týmem nemají domácí žádné zkušenosti. Bučovice ale v minulém kole jedenkrát porazily mistra z Frýdku-Místku, a tak se dá očekávat litá bitva. Zajímavostí je, že Pelikáni byli hodně aktivní v rámci přestupů a zajistili si hned devět hráčů (převážně z Draků Brno). Na kopci si proti Frýdku-Místku připsal vítězství Kubánec Yasser Tellez Paredes, který přestoupil z Techniky Brno. Nejlepší pálkařská čísla má hostující hráč Lukáš Řehůřek, který má pálkařský poměr 1 ze 2 (0.500). Pro Skokany to budou úvodní utkání v Lize, ale i tak se dá očekávat kvalitní výkon podložený zkušenostmi z Extraligy.

Přijď podpořit olomoucké baseballisty I TY!

Skokani OLÉÉÉ!!!

Autor

Jiří Novotný
Můj veskrze kladný vztah ke sportu je stvrzen i tím, že již takřka čtvrtstoletí pracuji na Fakultě tělesné kultury UP. Navíc jsem olomoucký patriot a nadšený amatérský fotograf, což je - domnívám se - dobrá kombinace pro to, abych propagoval regionální sport na tomto webu.

Okomentuj jako první článek "Olomoučtí baseballisté vyzvou o víkendu soupeře z jihu Moravy"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..